مینی‌دوره «فناوری نانو و الهام از خلقت»

مینی‌دوره «فناوری نانو و الهام از خلقت»


مینی‌دوره «فناوری نانو و الهام از خلقت»
  • تاریخ شروع ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
  • زمان دوره ۳:۰۰
  • تعداد شرکت کنندگان ۸۲
بسیاری از ساختارهای زیستی که پیرامون ما در طبیعت وجود دارد و شاید کمتر به آن دقت کرده باشیم، از ساختارهای نانومتری برخوردارند. دانشمندان این ساختارها و خواص ویژه آن‌ها را مورد مطالعه و بررسی قرار داده و از آن‌ها برای تولیدات محصولات مورد نیاز بشر الگو می‌گیرند. به این الگوبرداری از عملکرد یک ساختار زیستی یا مخلوطی از چند ساختار زیستی، "تقلید از حیات" یا «الهام از خلقت» می‌گویند. در سال‌های اخیر با پیشرفت علوم و فناوری نانو و توسعه سیستم‌های تولید و شناسایی، امکان شناخت بسیاری از این نانوساختارها فراهم شده و به دانشمندان این امکان را داده است که با الهام از آن‌ها، به توسعه و بهبود سیستم‌های صنعتی بپردازند. به‌طور مثال با الهام از ساختار صدف دریایی یا آبالون، امکان افزایش استحکام مکانیکی مواد پیشرفته سرامیکی فراهم شده است. الهام از خلقت برای تولید ادوات و محصولات مورد نیاز بشر، موجب ارتقای صنعت تولید مواد هوشمند با خواص منحصر به فرد شده است.

مینی‌دوره آموزشی غیرحضوری «فناوری نانو و الهام از خلقت (Nano-Biomimetic)» با تدریس جناب آقای مهندس حامد بنانی فرد در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو ارائه شده است. این دوره شامل سه ساعت محتوای آموزشی (ویدیو، متن و آزمون) است و علاقه‌مندان پس از ثبت‌نام، به محتوای آموزشی دوره دسترسی خواهند داشت.

- این محتوا از طریق بستر سایت آموزش فناوری نانو قابل مشاهده و استفاده است.

** آزمون پایان دوره پس از دسترسی به دوره و در صورت پایان مراحل آموزشی بر روی پلتفرم جدید سایت آموزش نانو، به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره بالای 50 درصد شوند، گواهی پایان دوره (فارسی و انگلیسی) را دریافت می‌کنند.

*** شرکت در آزمون پایان دوره محدودیت زمانی ندارد.
** در صورت کسب حدنصاب لازم در آزمون، گواهی پایان دوره آنلاین بلافاصله از طریق سایت در دسترس بوده و گواهی چاپ شده یک ماه پس از آزمون صادر و ارسال خواهد شد.
** اطلاعات درج شده شما در سایت مستقیما ًبرای صدور و ارسال گواهی استفاده خواهد شد.

جناب آقای مهندس حامد بنانی فرد
- دانشجوی دکتری مهندسی فناوری نانو - دانشگاه کاشان
- مدرس فناوری نانو و عضو شبکه مدرسان نانو
- پژوهشگر برتر سال 98 در دانشگاه کاشان
- چاپ مقالات متعدد در زمینه فوتوکاتالیست‌ها در مجلات ISI
- طراحی و ساخت دستگاه در زمینه تصفیه هوا و پساب با استفاده از فناوری پلاسما و ....
- حضور در برنامه نانواستارت‌آپ
- جایگاه فناوری نانو در خلقت
- تحلیل پدیده‌های طبیعی از دیدگاه نانو
- روش‌های حل مسئله الگو گرفته شده از خلقت
- خلقت فراتر از فناوری بشر
- مثال‌هایی از فناوری بالای استفاده شده در خلقت
- بررسی برخی کاربردهای پول‌ساز الهام گرفته شده از خلقت

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو، در بخش دوره‌های غیرحضوری قرار گرفته است. در ادامه نحوه ثبت‌نام و دسترسی به دوره، مشاهده دوره و شرکت در آزمون پایان دوره آورده شده است.

برای دسترسی به دوره، ترجیحاً از طریق مرورگر فایرفاکس آپدیت شده، ابتدا وارد سایت آموزش شوید و سپس از طریق لینک زیر در سایت ثبت‌نام کنید:

عضویت در سایت


با تکمیل و تأیید فرم ثبت‌نام، ایمیل فعالسازی حساب کاربری برای شما ارسال خواهد شد؛ با تأیید لینک فعالسازی ارسال شده به ایمیل، عضو سایت خواهید شد.
 

پس از تکمیل ثبت‌نام، مجدد به سایت https://nanoeducation.ir مراجعه کنید و با استفاده از اطلاعات ثبت‌نامی خود وارد سایت شوید:

با اولین لاگین در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو، 5000 تومان اعتبار اولیه هدیه به شما تعلق خواهد گرفت. بعد از ورود به سیستم و جهت افزایش موجودی کیف پول خود در سایت، برای ثبت‌نام در دوره آموزشی غیرحضوری مدنظر خود، بر روی گزینه موجودی در کنار نام کاربری خود کلیک کنید:

با کلیک بر روی گزینه موجودی، به صفحه پرداخت سایت منتقل می‌شوید و می‌توانید موجودی کیف پول خود را در سایت افزایش دهید:
 


 

پس از افزایش موجودی و جهت انتخاب دوره مدنظر خود و ثبت‌نام در دوره، به لینک زیر وارد شوید:

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو

با کلیک بر روی عنوان دوره مدنظر خود، به صفحه دوره منتقل می‌شوید و می‌توانید در دوره ثبت‌نام کنید:


پس از ثبت‌نام، دکمه ورود به کلاس برای شما فعال خواهد شد و می‌توانید به محتوای دوره دسترسی پیدا کنید.


 


 

همچنین با کلیک بر روی نام کاربری خود در سایت آموزش و از بخشرویدادهای من، به دوره ثبت‌نامی خود دسترسی خواهید داشت.

در این صفحه با کلیک بر روی آیکن ورود به کلاس، به صفحه دوره منتقل خواهید شد.


 

در صفحه دوره، لیست جلسات دوره را در منوی سمت راست مشاهده خواهید کرد. به صورت پیش فرض محتوای سرفصل اول از جلسه اول برای شما نمایش داده می‌شود.


دقت کنید زمانی به محتوای سرفصل‌های بعدی در جلسه اول یا جلسات بعدی دسترسی خواهید داشت که بخش های قبلی را مشاهده کرده و بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید در غیر این صورت سیستم اجازه مشاهده سرفصل‌ها و جلسات بعدی را به شما نمی‌دهد.
 

در صورتی که بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید، آیکن تیک در کنار عنوان سرفصل نمایش داده می‌شود که نشان‌دهنده تکمیل محتوای سرفصل فعلی است. در این حالت سرفصل بعدی به شما نمایش داده خواهد شد.
 

در صورتی که همه سرفصل‌ها را مشاهده کرده باشید و بخواهید دوره را مرور کنید کافی است بر روی عنوان هر جلسه یا سرفصل کلیک کنید. با کلیک بر روی هر سرفصل، محتوای سرفصل را مشاهده خواهید کرد.

پس از اطمینان از تکمیل آموزش خود می‌توانید در آزمون پایان دوره شرکت کنید.

آزمون پایان دوره در صفحه خود دوره و پس از تکمیل مشاهده همه سرفصل‌ها فعال خواهد شد. پس از مشاهده آخرین سرفصل دوره بر روی دکمه تأیید نهایی کلیک کنید.


پس از کلیک بر روی تأیید نهایی، بخش تأیید اطلاعات شخصی و ثبت نهایی و انجام آزمون در انتهای منوی سمت راست قابل مشاهده خواهد بود. در صورت تأیید و تکمیل اطلاعات خود در سایت آموزش و در صورت آمادگی برای شرکت در آزمون، بر روی ثبت نهایی و انجام آزمون کلیک کنید. گفتنی است اطلاعات تأیید شده مستقیماً برای صدور گواهی استفاده می‌شوند؛ بنابراین نیاز است که اطلاعات خود را به صورت دقیق و صحیح وارد کنید.پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی و انجام آزمون، به صفحه آزمون منتقل می‌شوید و می‌توانید یک باربه صورت رایگان در آزمون شرکت کنید.

در حین آزمون از زدن دکمه بازگشت یا بستن صفحه خودداری کنید. پس از پایان پاسخگویی در زمان مجاز آزمون، بر روی ثبت آزمون کلیک کنید.

پس از ثبت موفقیت‌آمیز آزمون، نتیجه آزمون خود را مشاهده خواهید کرد.
 


 

در صورت کسب نمره بالای 50 درصد، گواهی آنلاین شما بلافاصله از طریق سایت قابل مشاهده بوده و گواهی چاپ شده شما یک ماه پس از آزمون صادر و ارسال خواهد شد.

در صورت عدم قبولی در آزمون، امکان آزمون مجدد وجود دارد. در صورت عدم قبولی در اولین آزمون و شرکت مجدد در آزمون پایان دوره، مبلغ 15 هزار تومان از کیف پول شما کسر خواهد شد.

برای مشاهده گواهی آنلاین خود در صورت قبولی، می‌توانید به صفحه رویدادهای من مراجعه کنید و از بخش وضعیت گواهی، گواهی خود را مشاهده کنید.

 همچینین از این صفحه می‌توانید وضعیت ارسال گواهی چاپ شده خود را نیز پیگیری کنید.

در صورت وجود مشکل با شماره 09104712036 تماس حاصل فرمایید یا به تلگرام همین شماره پیام دهید.

نمونه گواهی مینی دوره در ادامه قابل مشاهده است:
 

بلیط مینی‌دوره «فناوری نانو و الهام از خلقت»


# ثبت نام عنوان قیمت - تومان
1 ثبت نام مینی‌دوره «فناوری نانو و الهام از خلقت» قیمت کل : ۶۹,۰۰۰
کد تخفیف ثبت کد تخفیف

سخنرانان مینی‌دوره «فناوری نانو و الهام از خلقت»


مینی‌دوره «فناوری نانو و الهام از خلقت»

حامد بنانی فرد