سلسله وبینارهای ورود به دنیای نانو 4

سلسله وبینارهای ورود به دنیای نانو 4


سلسله وبینارهای ورود به دنیای نانو 4
 • تاریخ شروع ۱۴۰۳/۰۲/۱۲
 • زمان دوره ۱۰:۰۰
 • تعداد شرکت کنندگان ۳۴
سری چهارم وبینارهای ورود به دنیای نانو با هدف ارتقاء سطح علمی علاقه‌مندان به فناوری نانو، در اردیبهشت ماه 1403 برگزار خواهد شد. مخاطبان این دوره می‌توانند تمامی دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، پژوهشگران و فناوران رشته‌های مختلف از جمله انواع گرایش‌های نانوفناوری، زیست‌شناسی، بیوتکنولوژی، شیمی، مهندسی شیمی، مهندسی مواد، بیومواد، دندان‌پزشکی، نانوپزشکی، ژنتیک و ... باشند.

 این وبینارهای جامع در دو روز و با پنج عنوان مختلف برگزار می‌شود:
 • انتقال تجربه با حضور نفر اول 12امین مسابقه ملی فناوری نانو
 • زخم‌پوش‌ها در قرن 21ام
 • بیوسرامیک‌ها: گذشته، حال و برای آینده
 • سمیت و ایمنی کار با نانومواد
 • ظهور ویروس‌ها: کاربرد ویروس‌ها در بخش درمان
 
** گواهی فارسی و انگلیسی این سلسله وبینار، رایگان می‌باشد.**

 
*** هزینه ثبت‌نام در این سلسله وبینار 95هزار تومان است:
 این وبینارهای جامع در دو روز و با پنج عنوان مختلف برگزار می‌شود:
 
 • انتقال تجربه با حضور نفر اول 12امین مسابقه ملی فناوری نانو
بهترین افراد برای راهنمایی شرکت‌کنندگان یک آزمون، رتبه‌های برتر و قبول‌شدگان آن آزمون هستند؛ مسابقه ملی فناوری نانو هم از این قضیه مستثنی نیست. لذا جهت آمادگی هرچه بیشتر شرکت‌کنندگان 13امین مسابقه ملی فناوری نانو، در این 2 ساعت از دانش، نحوه خواندن و برنامه‌ریزی نفر اول مسابقه سال گذشته بهره‌مند خواهیم شد.
 
 • زخم‌پوش‌ها در قرن 21ام
در سالیان گشته، زخم‌های ناشی از سوختگی یا بیماری‌هایی نظیر دیابت، منجر به مشکلات عدیده‌ای از جمله قطع عضو می‌گردید. اما، امروزه با پیشرفت هرچه بیشتر علم، زخم‌پوش‌هایی توسعه پیدا کرده‌اند که بتوانند روند بهبود زخم را تسریع بخشند و خواصی از جمله خاصیت آنتی‌باکتریال داشته باشند تا از ایجاد عفونت و بیماری در محل زخم جلوگیری کنند.
 
 • بیوسرامیک‌ها: گذشته، حال و برای آینده
جهت قرارگیری ایملپنت در بدن، توجه به جنس و خواص فیزیکوشیمیایی ایمپلنت بسیار حائز اهمیت است. بعنوان مثال، یک ایمپلنت نباید موجب سمیت برای بافت‌های بدن گردد یا یک ایمپلنت استخوانی نباید دچار شکستگی و خوردگی شود؛ پس، از گذشته تا به امروز، انواع مختلفی از ایمپلنت‌ها با جنس و ترکیبات مختلف توسعه پیدا کرده‌اند که یکی از بهترین این مواد، بیوسرامیک‌ها هستند.
 
 • سمیت و ایمنی کار با نانومواد
نظیر هر ماده شیمیایی دیگر، نانومواد نیز خطرات خود را دارند و هنگام کار با آن‌ها باید پروتکل‌های خاصی را رعایت نمود. همچنین، باید درنظر داشت در مواجهه ناخواسته با نانومواد، چه خطراتی بدن را تهدید می‌کند و موجب بروز چه علائمی خواهد شد تا در اسرع وقت به مقابله با آن پرداخت. 
 
 • ظهور ویروس‌ها: کاربرد ویروس‌ها در بخش درمان
یکی از بزرگترین خطراتی که از گذشته تا به امروز حیات بشر را تهدیده کرده است، ویروس‌ها هستند؛ مقابله با اکثر ویروس‌ها به دلیل داشتن ساختار بسیار متغیر، یک فرآیند بسیار دشوار است و زمان‌هایی بوده است که جهان درگیر پاندمی‌های ناشی از ویروس‌هایی همچون ویروس کرونا و ایدز بوده است. اما با وجود تمامی خطرات، می‌توان از ویروس‌ها در موارد درمانی همچون ساخت واکسن و دارورسانی استفاده نمود.
ردیف
عنوان دوره
 
مدرس مدت زمان (ساعت) ساعت برگزاری تاریخ برگزاری 
1 انتقال تجربه با حضور نفر اول 12امین مسابقه ملی فناوری نانو اسماعیل ایومن 2 12 الی 14 1403/02/12
2 زخم‌پوش‌ها در قرن 21ام مهیار صحابی 2 14 الی 16 1403/02/12
3 بیوسرامیک‌ها: گذشته، حال و برای آینده علیرضا رنجبر حسنی 2 12 الی 14 1403/02/13
4 سمیت و ایمنی کار با نانومواد نجف ابطحی 2 14 الی 16 1403/02/13
5 ظهور ویروس‌ها: کاربرد ویروس‌ها در بخش درمان امیرعلی حریری 2 16 الی 18 1403/02/13
این دوره طبق برنامه اعلام شده به صورت مجازی در بستر کلاس‌های آنلاین برگزار می‌گردد. جهت دریافت لینک اسکای‌روم برای ورود به فضای کلاس، بعد از ثبتنام در دوره، روی گزینه ورود به کلاس کلیک نمایید.

دسترسی‌ها:
 ارائه رایگان گواهی حضور فارسی و انگلیسی، به صورت الکترونیکی
 دسترسی به ویدیوها و فایل‌های مربوط به دوره‌ها پس از پایان سلسله وبینار
 شرکت در این دوره به چه افرادی پیشنهاد می‌شود؟
مخاطبان این دوره می‌توانند تمامی دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، پژوهشگران و فناوران رشته‌های مختلف از جمله انواع گرایش‌های نانوفناوری، زیست‌شناسی، بیوتکنولوژی، شیمی، مهندسی شیمی، مهندسی مواد، بیومواد، دندان‌پزشکی، نانوپزشکی، ژنتیک و ... باشند.

 برای گرفتن گواهی چه کاری باید انجام بدهیم؟
گواهی فارسی و انگلیسی الکترونیکی، بصورت رایگان صادر خواهند شد (تکمیل نام و نام‌خانوادگی فارسی و انگلیسی در پروفایل سایت تا تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1403 جهت صدور گواهی الزامی است). بعد از صدور، گواهی از مسیر کلیک روی اسم خود و «پنل کاربری-فایل‌های من» قابل دانلود است.

 نحوه دسترسی به دوره‌ها به چه صورت هست؟
کلاس‌ها در بستر Skyroom برگزار می‌گردد و لینک صفحه یک روز قبل از شروع دوره، در رویداد شما قرار داده می‌شود.

 این رویداد دارای آزمون پایان‌دوره می‌باشد؟
خیر، بدون نیاز به آزمون، برای شما گواهی الکترونیکی فارسی و انگلیسی حضور در سلسله وبینار صادر خواهد شد.

 چگونه می‌توانم در سایت عضو شوم؟
در صفحه اصلی سایت روی دکمه عضویت در سیستم کلیک کرده و مشخصات خود را وارد کنید و دکمه ثبت را بزنید. دقت کنید، اطلاعات کاربری خود را جهت صدور گواهی، بطور کامل و صحیح وارد نمایید.

 من در سایت ثبت‌نام کردم ولی برای ورود به سیستم مشکل دارم و با خطای حساب کاربری شما فعال نشده روبرو می‌شوم برای رفع این مشکل چه کاری باید انجام بدهم؟
پس از ثبت‌نام در سایت، ایمیلی با عنوان ایمیل فعالسازی برای شما ارسال می‌گردد، وارد ایمیل خود شده (این‌باکس یا اسپم) و روی لینک ارسالی  کلیک کنید.

 رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده‌ام، چه کاری باید انجام دهم؟
در صفحه لاگین دکمه فراموشی رمز عبور را کلیک کنید. ایمیلی جهت راهنمایی برای پیدا کردن رمز عبورتان برای شما ارسال می‌گردد.

 دوره‌های آموزشی سایت آموزش شامل چه بخش‌هایی است؟
این دوره‌ها شامل ویدیو‌های آموزشی بخش‌بندی شده، فایل ارائه استاد دوره، جزوه آموزشی، نرم‌افزار‌های مرتبط و آزمون پایان دوره می‌باشد.

 چگونه می‌توانم دوره آموزشی مورد نظر خود را پیدا و تهیه کنم؟
پس از ورود به بخش دوره‌های غیرحضوری سایت آموزش می‌توانید دوره مورد نظر خود را با جستجو بین دوره‌های آموزشی پیدا کنید. پس از پیدا کردن دوره مورد نظر می‌توانید از دو روش خرید به وسیله کیف پول حساب کاربری و لینک زرین‌پال اقدام به خرید نمایید. همچنین می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سایت آموزش فناوری نانو در جریان جدیدترین دوره‌های سایت قرار بگیرید.

 من از طریق زرین‌پال ثبت نام کردم ولی دوره بلافاصله برای من فعال نشده است علت این موضوع چیست؟
علاقمندانی که از طریق زرین پال در دوره ها ثبت‌نام می‌کنند حداکثر 24 ساعت پس از ثبت‌نام می‌توانند دوره را در بخش رویدادهای من ملاحظه کنند.

 امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال با اساتید دوره وجود دارد؟
شرکت‌کنندگان دوره از دو روش ایمیل استاد و پشتیبانی سایت آموزش می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند و پاسخ مورد نیاز خورد را دریافت کنند.

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو، در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو قرار گرفته است. در ادامه نحوه ثبت‌نام و دسترسی به دوره، مشاهده دوره و شرکت در آزمون پایان دوره آورده شده است.

برای دسترسی به دوره، ترجیحاً از طریق مرورگر فایرفاکس آپدیت شده، ابتدا وارد لینک زیر شوید:

https://nanoeducation.ir

پس از ورود به لینک https://nanoeducation.ir، صفحه اول سایت را مشاهده خواهید کرد؛ پس از ورود به سایت، ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید. دقت کنید، اطلاعات کاربری خود را جهت صدور گواهی، بطور کامل و صحیح وارد نمایید.


با تکمیل و تأیید فرم ثبت‌نام، ایمیل فعال‌سازی حساب کاربری برای شما ارسال خواهد شد؛ با تأیید لینک فعال‌سازی ارسال شده به ایمیل، عضو سایت خواهید شد.
 


 

پس از تکمیل ثبت‌نام، مجدد به سایت https://nanoeducation.ir مراجعه کنید و با استفاده از اطلاعات ثبت‌نامی خود وارد سایت شوید:


با اولین لاگین در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو، 5000 تومان اعتبار اولیه هدیه به شما تعلق خواهد گرفت. بعد از ورود به سیستم و جهت افزایش موجودی کیف پول خود در سایت، برای ثبت‌نام در دوره آموزشی غیرحضوری مدنظر خود، بر روی گزینه موجودی در کنار نام کاربری خود کلیک کنید:


با کلیک بر روی گزینه موجودی، به صفحه پرداخت سایت منتقل می‌شوید و می‌توانید موجودی کیف پول خود را در سایت افزایش دهید:


 

پس از افزایش موجودی و جهت انتخاب دوره مدنظر خود و ثبت‌نام در دوره، به لینک زیر وارد شوید:

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو

با کلیک بر روی عنوان دوره مدنظر خود، به صفحه دوره منتقل می‌شوید و می‌توانید در دوره ثبت‌نام کنید:


 

پس از ثبت‌نام، دکمه ورود به کلاس برای شما فعال خواهد شد و می‌توانید به محتوای دوره دسترسی پیدا کنید.


 


 

همچنین از بخش دوره‌های من، به دوره ثبت‌نامی خود دسترسی خواهید داشت. با کلیک بر روی نام کاربری خود، بخش دوره های من را مشاهده خواهید کرد.
 


 

در این صفحه با کلیک بر روی آیکن ورود به کلاس، به صفحه دوره منتقل خواهید شد.


 

در صفحه دوره، لیست جلسات دوره را در منوی سمت راست مشاهده خواهید کرد. به صورت پیش فرض محتوای سرفصل اول از جلسه اول برای شما نمایش داده می‌شود.


 

دقت کنید زمانی به محتوای سرفصل‌های بعدی در جلسه اول یا جلسات بعدی دسترسی خواهید داشت که بخش های قبلی را مشاهده کرده و بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید در غیر این صورت سیستم اجازه مشاهده سرفصل‌ها و جلسات بعدی را به شما نمی‌دهد.
 


 

در صورتی که بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید، آیکن تیک در کنار عنوان سرفصل نمایش داده می‌شود که نشان‌دهنده تکمیل محتوای سرفصل فعلی است. در این حالت سرفصل بعدی به شما نمایش داده خواهد شد.


 

در صورتی که همه سرفصل‌ها را مشاهده کرده باشید و بخواهید دوره را مرور کنید کافی است بر روی عنوان هر جلسه یا سرفصل کلیک کنید. با کلیک بر روی هر سرفصل، محتوای سرفصل را مشاهده خواهید کرد.

پس از اطمینان از تکمیل آموزش خود می‌توانید در آزمون پایان دوره شرکت کنید.

آزمون پایان دوره در صفحه خود دوره و پس از تکمیل مشاهده همه سرفصل‌ها فعال خواهد شد. پس از مشاهده آخرین سرفصل دوره بر روی دکمه تأیید نهایی کلیک کنید.


 

پس از کلیک بر روی تأیید نهایی، بخش تأیید اطلاعات شخصی و ثبت نهایی و انجام آزمون در انتهای منوی سمت راست قابل مشاهده خواهد بود. در صورت تأیید و تکمیل اطلاعات خود در سایت آموزش و در صورت آمادگی برای شرکت در آزمون، بر روی ثبت نهایی و انجام آزمون کلیک کنید.
*** گفتنی است اطلاعات تأیید شده مستقیماً برای صدور گواهی استفاده می‌شوند؛ بنابراین نیاز است که اطلاعات خود را به صورت دقیق و صحیح وارد کنید.


 

پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی و انجام آزمون، به صفحه آزمون منتقل می‌شوید و می‌توانید یک باربه صورت رایگان در آزمون شرکت کنید.

در حین آزمون از زدن دکمه بازگشت یا بستن صفحه خودداری کنید. پس از پایان پاسخگویی در زمان مجاز آزمون، بر روی ثبت آزمون کلیک کنید.


 

پس از ثبت موفقیت‌آمیز آزمون، نتیجه آزمون خود را مشاهده خواهید کرد.
 


 

در صورت عدم قبولی در آزمون، امکان آزمون مجدد وجود دارد. در صورت عدم قبولی در اولین آزمون و شرکت مجدد در آزمون پایان دوره، مبلغ 15 هزار تومان از کیف پول شما کسر خواهد شد.

در صورت وجود مشکل با شماره 09104712036 تماس حاصل فرمایید یا به تلگرام همین شماره پیام دهید.
 

بلیط سلسله وبینارهای ورود به دنیای نانو 4


# ثبت نام عنوان قیمت - تومان
1 سلسله وبینارهای ورود به دنیای نانو 4 قیمت کل : ۹۵,۰۰۰
بعد از تخفیف سایت : ۵۷,۰۰۰
کد تخفیف ثبت کد تخفیف

سخنرانان سلسله وبینارهای ورود به دنیای نانو 4