دعوت به همکاری از متخصصان فناوری نانو

دعوت به همکاری از متخصصان فناوری نانو
 
 • تاریخ درج ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
 • تعداد بازدید 20,267
 
موضوع

ویژه‌های سایت
 
 
امتیاز کاربران

۵ امتیاز از ۵ (۱ رای)

 
 
 

دعوت به همکاری از متخصصان فناوری نانو

سایت آموزش فناوری نانو از کلیه فارغ‌التحصیلان مقاطع ارشد، دکتری عمومی و دکتری تخصصی و دانشجویان مقاطع دکتری عمومی و تخصصی که در زمینه‌ها و رشته‌های مرتبط با فناوری نانو، تخصص و تجربه فعالیت دارند، برای همکاری در بخش‌های مختلف سایت آموزش دعوت به عمل می‌آورد.

سایت آموزش فناوری نانو، به عنوان مرجع آموزش تخصصی فناوری نانو به زبان فارسی، از فعالان و متخصصان دانشگاهی در زمینه فناوری نانو، برای تکمیل محتوای آموزشی خود دعوت به همکاری می‌کند.

با توجه به گسترده و بین رشته‌ای بودن فناوری نانو، آماده‌سازی محتوای آموزشی مستلزم همکاری بین رشته‌ای است. از این‌رو سایت آموزش فناوری نانو به منظور تکمیل و توسعه بخش محتوایی در دو بخش مقالات و دوره‌های آموزشی، ازعلاقه‌مندان به نگارش مقالات آموزشی یا تدریس در دوره‌های آموزشی در همه حوزه‌های مرتبط با فناوری نانو در رشته‌های مختلف علوم پایه، مهندسی، پزشکی وگرایش‌های مختلف، دعوت به همکاری می‌کند.

 
برای همکاری در بخش محتوایی، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط می‌توانند با تکمیل فرم زیر و ارسال رزومه خود، اعلام آمادگی نمایند.
 
 
** گفتنی است برای همکاری در بخش نگارش مقالات آموزشی محدودیتی از نظر مقطع تحصیلی در دانشگاه در نظر گرفته نشده است، اما برای همکاری به عنوان مدرس در بخش دوره‌های آموزشی، صرفاً فارغ التحصیلان مقاطع ارشد، دکتری عمومی و دکتری تخصصی و همچنین دانشجویان مقاطع دکتری عمومی و تخصصی از رشته‌های مرتبط که دارای تخصص و تجربه فعالیت در زمینه فناوری نانو هستند، می‌توانند اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، پس از بررسی رزومه‌های ارسالی، هماهنگی‌های لازم جهت همکاری صورت خواهد گرفت.
ارسال نظر

 
تعداد نظرات : ۵

 • افسون آقایی

  ۱۴۰۱/۰۴/۰۶
  با سلام و احترام. نتایج این فراخوان چه زمانی اعلام می شود؟

  مدیر سیستم

  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
  سلام
  رزومه ها در دست بررسی می باشند در صورت نیاز به تخصص و همکاری شما عزیزان باهاتون تماس گرفته میشود
 • فاطمه سادات حجتی

  ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
  با سلام و وقت بخیر، نتایج این فراخوان کی اعلام می شود؟

  مدیر سیستم

  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
  سلام
  با عزیزان پذیزفته شده تماس گرفته میشود
 • محمدزاده

  ۱۴۰۱/۰۳/۱۵
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت آموزش فناوری نانو، ببخشید نتیجه این گزینش کی اعلام خواهد شد؟
 • مهدیه قربانی

  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸
  باسلام و خسته نباشید. باتوجه به اینکه این همکاری مستلزم داشتن رزومه هست آیا پروژه پایان نامه شامل این رزومه میشود؟ و اینکه من در جشنواره خارزمی هم در حوزه نانو دارای مقام هستم، این هم شامل میشود؟

  مدیر سیستم

  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸
  سلام
  بله
 • سعیده حسینی

  ۱۴۰۱/۰۳/۰۶
  با سلام و احترام لطفا درباره شرایط و نحوه همکاری در بخش نگارش مقالات آموزشی راهنمایی بفرمایید، زیرا فقط درباره مدرک تحصیلی توضیحات داده شده است. از زحمات شما و همکاران گرامیتان کمال تشکر را دارم.

  مدیر سیستم

  ۱۴۰۱/۰۳/۰۷
  سلام
  برای بخش نگارش مقالات، در زمینه تحصیلی خودتون  مربوط به حوزه نانو می‌تونید برای ما مقاله ارسال کنید بعد از داوری و پذیرفته شدن بر روی سایت قرار گرفته میشه و برای بخش مالی هم به توافق میرسیم.