جلسه آموزشی مهارت‌های سخنرانی دومین رویداد سخنرانی نانویی

جلسه آموزشی مهارت‌های سخنرانی دومین رویداد سخنرانی نانویی
 
  • تاریخ درج ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  • تعداد بازدید 16,523
 
موضوع

رویدادهای آموزشی - ترویجی نانو
 
 
امتیاز کاربران

امتیاز از ۵ (۰ رای)

 
 
 

جلسه آموزشی مهارت‌های سخنرانی دومین رویداد سخنرانی نانویی


شبکه مدرسان نانو، جلسه آموزشی به صورت آنلاین و حضوری در خصوص نحوه ارائه و مهارت‌های سخنرانی را در مورخ پنج شنبه 5 آبان ماه 1401 در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و درفضای اسکای روم برگزار کرد.
 

شبکه مدرسان نانو، در راستای گسترش فضای گفتمان فناوری نانو و ترویج تخصصی آن، برنامه‌ای با عنوان "سخنرانی نانویی" را برگزار می‌کند. هدف از این رویداد، ارائه سخنرانی‌های کوتاه 9 دقیقه‌ای، با رویکردی خلاقانه و جذاب با موضوعات تخصصی و کارکردگرایانه در زمینه فناوری نانو است.

از میان 30 نفر منتخب برای مرحله اول دومین سخنرانی نانویی 7 نفر در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و 15 نفر به صورت آنلاین در فضای اسکای حضور یافتند. در این جلسه نحوه یک ارائه موثر و مهارت‌های سخنرانی به شرکت کنندگان آموزش داده شد.
     
            

 
شرکت‌کنندگان منتخب، در جلسه آموزشی در خصوص نحوه ارائه و مهارت‌های سخنرانی،  با توجه به مهارت‌های کسب شده در این جلسه، ارائه خود را به صورت آنلاین در حضور داوران انجام خواهند داد. نهایتاً 9 سخنران برتر به ارائه اصلی در دومین سخنرانی نانویی راه پیدا می‌کنند.

در صورت وجود سؤال یا ابهام می‌توانید با شماره 09025555438 تماس گرفته یا با تلگرام به همین شماره و ایمیل ntn@nano.ir مکاتبه کنید.
ارسال نظر