نرم افزار OriginPro

نرم افزار OriginPro


نرم افزار OriginPro
  • تاریخ شروع ۱۳۹۹/۱۲/۰۸
  • زمان دوره ۳:۰۰
  • تعداد شرکت کنندگان ۱۲۰۳
بسیاری از محققان و دانشجویان، در رسم نمودارهای حاصل از نتایج مشخصه‌یابی مواد سنتزی و داده‌های حاصل از کارهای تحقیقاتی خود دچار چالش‌هایی می‌شوند، در این میان، مناسب‎سازی نمودارها و تحلیل آماری این داده‌ها نیز معمولاً مشکلاتی را برای آن‌ها به همراه دارد. نرم‌افزارهای مختلفی مانند Excel برای رسم نمودار و پردازش داده‎ها استفاده می‎شوند اما اغلب این نرم‌افزارها رابط کاربری پیچیده‌ای برای استفاده از ابزارهای مختلف مورد نیاز دارند. یکی از کاربردی‎ترین و در عین حال ساده‎ترین نرم‌افزارها، نرم‌افزارOriginPro است؛ این نرم‌افزار تولید شرکت OriginLab است و معمولاً تحت عنوان نرم‎افزار Origin شناخته می‌شود. می‎توان گفت Origin یک نرم‌افزار رسم نمودار و تحلیل داده است که انتخاب اول بیش از نیم میلیون محقق و مهندس در بخش‌های صنعتی، دانشگاهی و آزمایشگاه‌های دولتی در سراسر دنیاست. Origin یک رابط کاربری ساده برای مبتدیان دارد که این ظاهر ساده، با قابلیت شخصی‌سازی پیشرفته، با توجه به کاربرد مورد نظر کاربر، ادغام شده است. نمودارهای Origin و نتایج تحلیل داده آن، با توجه به تغییرات ایجاد شده در داده‌ها و پارامترها، به صورت اتوماتیک به روز می‌شود و به شما این امکان را می‎دهد که برای کارهای تکرارشونده یا انجام عملیات محدود در رابط کاربری، بدون نیاز به برنامه‌نویسی، الگوهایی را طراحی کنید. همچنین این نرم‌افزار ابزارها و برنامه‎های کاربردی پیشرفته آنالیز نظیر برازش پیک (Peak Fitting)، برازش سطح (Surface Fitting)، عملیات آماری و پردازش سیگنال (Signal Processing) را نیز ارائه می‎دهد. 
 
 
** دوره آموزشی غیرحضوری «نرم‌افزار OriginPro» با تدریس جناب آقای مهندس علیرضا کاویانی در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو ارائه شده است. این دوره شامل 3 ساعت محتوای آموزشی (ویدیو، متن و آزمون) است و علاقه‌مندان پس از ثبت‌نام، در دوره به محتوای آموزشی دوره دسترسی خواهند داشت.

** آزمون پایان دوره پس از دسترسی به دوره و در صورت پایان مراحل آموزشی بر روی پلتفرم جدید سایت آموزش نانو، به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره بالای 50 درصد شوند، گواهی الکترونیکی پایان دوره (در دو فرمت فارسی و انگلیسی) را دریافت می‌کنند.

*** شرکت در آزمون پایان دوره محدودیت زمانی ندارد.

***هزینه ثبت‌نام در این دوره، 232 هزار تومان است.
جناب آقای مهندس علیرضا کاویانی 

* دانشجوی دکتری مهندسی و علم مواد، دانشگاه صنعتی شریف
* مدرس دوره‌ آموزشی originPro در دانشگاه صنعتی شریف
* مترجم کتاب "رفتار مکانیکی مواد مهندسی (فلزات، سرامیک‌ها، پلیمرها و کامپوزیت‌ها)"

 
*** معرفی نرم‌افزار و قابلیت‌های آن
*** آشنایی کامل با محیط نرم‌افزار
*** واردکردن، تجزیه و تحلیل و در نهایت استخرج داده‌ها
*** ترسیم انواع نمودارهای دوبعدی، سه‌‌بعدی و آماری و انجام تنظیمات مربوط به آن‌ها
*** آنالیزهای نموداری
*** مشتق و انتگرال
*** درون‌یابی
*** نقاط تقاطع و مماس
*** برازش منحنی
*** آنالیز پیک

 
برای ثبت‌نام مستقیم، بر روی دکمه زیر کلیک کنید:


همچنین علاوه بر لینک فوق، می‌توانید ابتدا وارد سایت شوید و از طریق بلیط زیر در دوره ثبت‌نام کنید.

در صورت وجود مشکل با شماره 09104712036 تماس حاصل فرمایید یا به تلگرام همین شماره پیام دهید.

 

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو، در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو قرار گرفته است. در ادامه نحوه ثبت‌نام و دسترسی به دوره، مشاهده دوره و شرکت در آزمون پایان دوره آورده شده است.

برای دسترسی به دوره، ترجیحاً از طریق مرورگر فایرفاکس آپدیت شده، ابتدا وارد لینک زیر شوید:

https://nanoeducation.ir

پس از ورود به لینک https://nanoeducation.ir، صفحه اول سایت را مشاهده خواهید کرد؛ پس از ورود به سایت، ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید.
 


با تکمیل و تأیید فرم ثبت‌نام، ایمیل فعالسازی حساب کاربری برای شما ارسال خواهد شد؛ با تأیید لینک فعالسازی ارسال شده به ایمیل، عضو سایت خواهید شد.
 


 

پس از تکمیل ثبت‌نام، مجدد به سایت https://nanoeducation.ir مراجعه کنید و با استفاده از اطلاعات ثبت‌نامی خود وارد سایت شوید:


با اولین لاگین در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو، 5000 تومان اعتبار اولیه هدیه به شما تعلق خواهد گرفت. بعد از ورود به سیستم و جهت افزایش موجودی کیف پول خود در سایت، برای ثبت‌نام در دوره آموزشی غیرحضوری مدنظر خود، بر روی گزینه موجودی در کنار نام کاربری خود کلیک کنید:


با کلیک بر روی گزینه موجودی، به صفحه پرداخت سایت منتقل می‌شوید و می‌توانید موجودی کیف پول خود را در سایت افزایش دهید:


 

پس از افزایش موجودی و جهت انتخاب دوره مدنظر خود و ثبت‌نام در دوره، به لینک زیر وارد شوید:

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو

با کلیک بر روی عنوان دوره مدنظر خود، به صفحه دوره منتقل می‌شوید و می‌توانید در دوره ثبت‌نام کنید:


 

پس از ثبت‌نام، دکمه ورود به کلاس برای شما فعال خواهد شد و می‌توانید به محتوای دوره دسترسی پیدا کنید.


 


 

همچنین از بخش دوره‌های من، به دوره ثبت‌نامی خود دسترسی خواهید داشت. با کلیک بر روی نام کاربری خود، بخش دوره های من را مشاهده خواهید کرد.
 


 

در این صفحه با کلیک بر روی آیکن ورود به کلاس، به صفحه دوره منتقل خواهید شد.


 

در صفحه دوره، لیست جلسات دوره را در منوی سمت راست مشاهده خواهید کرد. به صورت پیش فرض محتوای سرفصل اول از جلسه اول برای شما نمایش داده می‌شود.


 

دقت کنید زمانی به محتوای سرفصل‌های بعدی در جلسه اول یا جلسات بعدی دسترسی خواهید داشت که بخش های قبلی را مشاهده کرده و بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید در غیر این صورت سیستم اجازه مشاهده سرفصل‌ها و جلسات بعدی را به شما نمی‌دهد.
 


 

در صورتی که بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید، آیکن تیک در کنار عنوان سرفصل نمایش داده می‌شود که نشان‌دهنده تکمیل محتوای سرفصل فعلی است. در این حالت سرفصل بعدی به شما نمایش داده خواهد شد.


 

در صورتی که همه سرفصل‌ها را مشاهده کرده باشید و بخواهید دوره را مرور کنید کافی است بر روی عنوان هر جلسه یا سرفصل کلیک کنید. با کلیک بر روی هر سرفصل، محتوای سرفصل را مشاهده خواهید کرد.

پس از اطمینان از تکمیل آموزش خود می‌توانید در آزمون پایان دوره شرکت کنید.

آزمون پایان دوره در صفحه خود دوره و پس از تکمیل مشاهده همه سرفصل‌ها فعال خواهد شد. پس از مشاهده آخرین سرفصل دوره بر روی دکمه تأیید نهایی کلیک کنید.


 

پس از کلیک بر روی تأیید نهایی، بخش تأیید اطلاعات شخصی و ثبت نهایی و انجام آزمون در انتهای منوی سمت راست قابل مشاهده خواهد بود. در صورت تأیید و تکمیل اطلاعات خود در سایت آموزش و در صورت آمادگی برای شرکت در آزمون، بر روی ثبت نهایی و انجام آزمون کلیک کنید.
*** گفتنی است اطلاعات تأیید شده مستقیماً برای صدور گواهی استفاده می‌شوند؛ بنابراین نیاز است که اطلاعات خود را به صورت دقیق و صحیح وارد کنید.


 

پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی و انجام آزمون، به صفحه آزمون منتقل می‌شوید و می‌توانید یک باربه صورت رایگان در آزمون شرکت کنید.

در حین آزمون از زدن دکمه بازگشت یا بستن صفحه خودداری کنید. پس از پایان پاسخگویی در زمان مجاز آزمون، بر روی ثبت آزمون کلیک کنید.


 

پس از ثبت موفقیت‌آمیز آزمون، نتیجه آزمون خود را مشاهده خواهید کرد.
 


 

در صورت عدم قبولی در آزمون، امکان آزمون مجدد وجود دارد. در صورت عدم قبولی در اولین آزمون و شرکت مجدد در آزمون پایان دوره، مبلغ 15 هزار تومان از کیف پول شما کسر خواهد شد.

در صورت وجود مشکل با شماره 09104712036 تماس حاصل فرمایید یا به تلگرام همین شماره پیام دهید.
 

شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره بالای 50 درصد در آزمون پایان‌دوره شوند، گواهی الکترونیکی پایان دوره فارسی و انگلیسی را دریافت می‌کنند.

تصویر نمونه گواهی‌های پایان‌دوره در ادامه قابل مشاهده است:  دسترسی نامحدود به دوره

 عدم محدودیت زمانی برای شرکت در آزمون

(در ارتباط با شرکت در آزمون پایان‌دوره به نکات زیر دقت فرمایید:
  • ترجیحا از سیستم/کامپیوتر و مرورگر فایرفاکس استفاده کنید.
  • در حین آزمون، صفحه را رفرش نکنید و دکمه Back را نزنید.
  • تب دیگری را در حین آزمون باز نکنید.
  • هیچ آزمونی تحت عنوان آزمون آزمایشی وجود ندارد و در صورت کسب قبولی بالای 50% سیستم بطور خودکار بسته خواهد شد.
  • تنها اولین آزمون شما، رایگان است و 4 بار دیگر امکان آزمون مجدد را خواهید داشت که با پرداخت هزینه همراه است.)

 ارائه گواهی الکترونیکی به صورت فارسی و انگلیسی پس از اتمام موفقیت آمیز دوره

 امکان مشاهده دوره آموزشی بلافاصله پس از پرداخت از طریق کیف پول


 

بلیط نرم افزار OriginPro


# ثبت نام عنوان قیمت - تومان
1 ثبت نام نرم‌افزار Origin Pro قیمت کل : ۲۳۲,۰۰۰
کد تخفیف ثبت کد تخفیف

سخنرانان نرم افزار OriginPro