دوره حضوری تحلیل نتایج آنالیز XRD - سری دوم

دوره حضوری تحلیل نتایج آنالیز XRD - سری دوم


دوره حضوری تحلیل نتایج آنالیز XRD - سری دوم
  • تاریخ شروع ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
  • زمان دوره ۰۴:۰۰
  • تعداد شرکت کنندگان ۶۲

با توجه به گسترش و توسعه روزافزون کاربردهای فناوری نانو لازم است که عملکرد نانوساختارها و نانوابزارها نیز به صورت دقیق بررسی شود. در این میان، روش‌های مشخصه‌یابی مواد و ساختارهای مختلف با روزلوشن بالا که بتوانند اطلاعات موضعی در مقیاس نانو را فراهم کنند، به اندازه تکنیک‌های اندازه‌گیری کلی خواص، مهم هستند؛ چرا که این روش‌ها تصویر کاملی از خصوصیات ماده ارائه دهند. پراش اشعه ایکس یا XRD، روشی مبتنی بر تفرق الاستیک زاویه‌ای وسیع از اشعه ایکس است که به عنوان یک روش بسیار مهم و منحصر به فرد برای تعیین همه جوانب مرتبط با ساختار بلوری جامدات نظیر ثوابت شبکه و هندسه، تشخیص مواد مجهول، جهت‎گیری تک بلور، جهت‎گیری ترجیحی چندبلوری‌ها، عیوب، تنش‌ها و ... استفاده شده و می‌شود.


سایت آموزش فناوری نانو، دوره حضوری «تحلیل نتایج آنالیز XRD - سری دوم» را با تدریس جناب آقای دکتر حسن علم‌خواه برگزار می‌کند.

** این دوره حضوری شامل ساعت آموزش اصول تحلیل نتایج در تاریخ 29 شهریورماه از ساعت 13 الی 17، به همراه پرسش‌وپاسخ، است و محل برگزاری آن ستاد ویژه توسعه فناوری نانو می‌باشد؛ شرکت در این دوره حضوری به دانشجویان و پژوهشگران حوزه فناوری نانو، شیمی، فیزیک، مهندسی مواد، مهندسی شیمی، پلیمر، زیست‌شناسی و ... توصیه می‌شود.

 

** پیشنهاد می‌شود جهت تسلط به بخش تئوری، دوره آفلاین «پراش اشعه ایکس (XRD)» را تهیه نمایید.**


*** هزینه ثبت‌نام در این دوره حضوری 430هزار تومان است؛ لازم به ذکر است که ظرفیت ثبت‌نام محدود و به تعداد 25 نفر می‌باشد.

 

*** هزینه ثبت‌نام در این دوره حضوری، بصورت آنلاین، 370هزار تومان است؛ لازم به ذکر است که ظرفیت ثبت‌نام محدود و به تعداد 30 نفر می‌باشد.
 

جناب آقای دکتر حسن علم‌خواه
* دکتری فناوری نانو – نانومواد
* دانشیار فناوری نانو دانشگاه بوعلی سینا
* تدوین بیش از 50 مقاله ISI مرتبط با نانو
* تدوین چهار کتاب مرتبط با فناوری نانو
* رئیس هیات مدیره شرکت دانش بنیان فناوران سخت‌آرا
 

سرفصل‌های دوره حضوری «تحلیل نتایج آنالیز XRD - سری دوم»
 
- آشنایی با مبانی پراش پرتو ایکس و انواع آن
- آشنایی با نرم افزارهای تحلیل گراف XRD
- نحوه یافتن اطلاعات تحلیلی مورد نیاز از نمودارهای XRD
- آشنایی با فوت و فن‌های نرم‌افزار Xpert
- نحوه ترسیم حرفه‌ای نمودار برای پایان نامه و مقاله
- مطالعه موردی تحلیل گراف پوشش‌های نانوساختار
*** هزینه ثبت‌نام در این دوره حضوری 430هزار تومان است؛ لازم به ذکر است که ظرفیت ثبت‌نام محدود و به تعداد 25 نفر می‌باشد.

 

*** هزینه ثبت‌نام در این دوره حضوری، بصورت آنلاین، 370هزار تومان است؛ لازم به ذکر است که ظرفیت ثبت‌نام محدود و به تعداد 30 نفر می‌باشد.
 

 
شرکت‌کنندگان حاضر، گواهی چاپی حضور در دوره را در پایان کلاس، در همان سالن کنفرانس، دریافت خواهند کرد و گواهی برای شرکت‌کنندگان آنلاین در رویداد، پست خواهد شد.

تصویر نمونه گواهی‌های پایان‌دوره در ادامه قابل مشاهده است:*** جهت دریافت گواهی چاپی، به زبان انگلیسی، به مبلغ 55هزار تومان روی لینک زیر کلیک کنید:
 
** در هنگام پرداخت، حتما نام و نام خانوادگی انگلیسی خود را جهت ثبت در گواهی، بنویسید.**
 

امکان پرسش و پاسخ مستقیم با استاد
 ارائه گواهی چاپی حضور به زبان فارسی
تحلیل نمونه نتایج شرکت‌کنندگان
فایل ارائه مدرس
ویدئوی دوره

 
 شرکت در این دوره به چه افرادی پیشنهاد می‌شود؟
شرکت در این دوره حضوری به دانشجویان و پژوهشگران حوزه فناوری نانو، شیمی، فیزیک، مهندسی مواد، مهندسی شیمی، پلیمر، زیست‌شناسی و ... توصیه می‌شود.

 نحوه دسترسی به دوره به چه صورت هست؟
این دوره به صورت حضوری در تهران - سالن کنفرانس ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌گردد.
آدرس: تهران - ستارخان - خیابان حبیب‌الهی - خیابان متولیان - ستاد ویژه توسعه فناوری نانو - پلاک 9

تاریخ برگزاری این دوره حضوری چه زمانی است؟
این دوره حضوری در تاریخ 29 شهریور ماه از ساعت 13 الی 17 برگزار می‌گردد.

 آزمون دوره چه زمانی برگزار می‌شود؟
این دوره به علت برگزاری به صورت حضوری و آنلاین شامل آزمون نمی‌شود.

 برای گرفتن گواهی چه کاری باید انجام بدهیم؟

شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به مسئولین برگزاری، در پایان کلاس، گواهی خود را دریافت کنند.

 من در سایت ثبت‌نام کردم ولی برای ورود به سیستم مشکل دارم و با خطای حساب کاربری شما فعال نشده روبرو می‌شوم برای رفع این مشکل چه کاری باید انجام بدهم؟
پس از ثبت‌نام در سایت، ایمیلی با عنوان ایمیل فعالسازی برای شما ارسال می‌گردد، وارد ایمیل خود شده و روی لینک ارسالی  کلیک کنید.

 چگونه می‌توانم در سایت عضو شوم؟
در صفحه اصلی سایت روی دکمه عضویت در سیستم کلیک کرده و مشخصات خود را وارد کنید و دکمه ثبت را بزنید. دقت کنید، اطلاعات کاربری خود را جهت صدور گواهی، بطور کامل و صحیح وارد نمایید. رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده‌ام، چه کاری باید انجام دهم؟
در صفحه لاگین دکمه فراموشی رمز عبور را کلیک کنید. ایمیلی جهت راهنمایی برای پیدا کردن رمز عبورتان برای شما ارسال می‌گردد.

 دوره‌های آموزشی سایت آموزش شامل چه بخش‌هایی است؟
این دوره‌ها شامل ویدیو‌های آموزشی بخش‌بندی شده، فایل ارائه استاد دوره، جزوه آموزشی، نرم‌افزار‌های مرتبط و آزمون پایان دوره می‌باشد.

 چگونه می‌توانم دوره آموزشی مورد نظر خود را پیدا و تهیه کنم؟
پس از ورود به بخش دوره‌های غیرحضوری سایت آموزش می‌توانید دوره مورد نظر خود را با جستجو بین دوره‌های آموزشی پیدا کنید. پس از پیدا کردن دوره مورد نظر می‌توانید از دو روش خرید به وسیله کیف پول حساب کاربری و لینک زرین‌پال اقدام به خرید نمایید. همچنین می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سایت آموزش فناوری نانو در جریان جدیدترین دوره‌های سایت قرار بگیرید.

 من از طریق زرین‌پال ثبت نام کردم ولی دوره بلافاصله برای من فعال نشده است علت این موضوع چیست؟
علاقمندانی که از طریق زرین پال در دوره ها ثبت‌نام می‌کنند حداکثر 24 ساعت پس از ثبت‌نام می‌توانند دوره را در بخش رویدادهای من ملاحظه کنند.

 امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال با اساتید دوره وجود دارد؟
شرکت‌کنندگان دوره از دو روش ایمیل استاد و پشتیبانی سایت آموزش می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند و پاسخ مورد نیاز خورد را دریافت کنند.

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو، در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو قرار گرفته است. در ادامه نحوه ثبت‌نام و دسترسی به دوره، مشاهده دوره و شرکت در آزمون پایان دوره آورده شده است.

برای دسترسی به دوره، ترجیحاً از طریق مرورگر فایرفاکس آپدیت شده، ابتدا وارد لینک زیر شوید:

https://nanoeducation.ir

پس از ورود به لینک https://nanoeducation.ir، صفحه اول سایت را مشاهده خواهید کرد؛ پس از ورود به سایت، ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید. دقت کنید، اطلاعات کاربری خود را جهت صدور گواهی، بطور کامل و صحیح وارد نمایید.


با تکمیل و تأیید فرم ثبت‌نام، ایمیل فعال‌سازی حساب کاربری برای شما ارسال خواهد شد؛ با تأیید لینک فعال‌سازی ارسال شده به ایمیل، عضو سایت خواهید شد.
 


 

پس از تکمیل ثبت‌نام، مجدد به سایت https://nanoeducation.ir مراجعه کنید و با استفاده از اطلاعات ثبت‌نامی خود وارد سایت شوید:


با اولین لاگین در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو، 5000 تومان اعتبار اولیه هدیه به شما تعلق خواهد گرفت. بعد از ورود به سیستم و جهت افزایش موجودی کیف پول خود در سایت، برای ثبت‌نام در دوره آموزشی غیرحضوری مدنظر خود، بر روی گزینه موجودی در کنار نام کاربری خود کلیک کنید:


با کلیک بر روی گزینه موجودی، به صفحه پرداخت سایت منتقل می‌شوید و می‌توانید موجودی کیف پول خود را در سایت افزایش دهید:


 

پس از افزایش موجودی و جهت انتخاب دوره مدنظر خود و ثبت‌نام در دوره، به لینک زیر وارد شوید:

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو

با کلیک بر روی عنوان دوره مدنظر خود، به صفحه دوره منتقل می‌شوید و می‌توانید در دوره ثبت‌نام کنید:


 

پس از ثبت‌نام، دکمه ورود به کلاس برای شما فعال خواهد شد و می‌توانید به محتوای دوره دسترسی پیدا کنید.


 


 

همچنین از بخش دوره‌های من، به دوره ثبت‌نامی خود دسترسی خواهید داشت. با کلیک بر روی نام کاربری خود، بخش دوره های من را مشاهده خواهید کرد.
 


 

در این صفحه با کلیک بر روی آیکن ورود به کلاس، به صفحه دوره منتقل خواهید شد.


 

در صفحه دوره، لیست جلسات دوره را در منوی سمت راست مشاهده خواهید کرد. به صورت پیش فرض محتوای سرفصل اول از جلسه اول برای شما نمایش داده می‌شود.


 

دقت کنید زمانی به محتوای سرفصل‌های بعدی در جلسه اول یا جلسات بعدی دسترسی خواهید داشت که بخش های قبلی را مشاهده کرده و بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید در غیر این صورت سیستم اجازه مشاهده سرفصل‌ها و جلسات بعدی را به شما نمی‌دهد.
 


 

در صورتی که بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید، آیکن تیک در کنار عنوان سرفصل نمایش داده می‌شود که نشان‌دهنده تکمیل محتوای سرفصل فعلی است. در این حالت سرفصل بعدی به شما نمایش داده خواهد شد.


 

در صورتی که همه سرفصل‌ها را مشاهده کرده باشید و بخواهید دوره را مرور کنید کافی است بر روی عنوان هر جلسه یا سرفصل کلیک کنید. با کلیک بر روی هر سرفصل، محتوای سرفصل را مشاهده خواهید کرد.

پس از اطمینان از تکمیل آموزش خود می‌توانید در آزمون پایان دوره شرکت کنید.

آزمون پایان دوره در صفحه خود دوره و پس از تکمیل مشاهده همه سرفصل‌ها فعال خواهد شد. پس از مشاهده آخرین سرفصل دوره بر روی دکمه تأیید نهایی کلیک کنید.


 

پس از کلیک بر روی تأیید نهایی، بخش تأیید اطلاعات شخصی و ثبت نهایی و انجام آزمون در انتهای منوی سمت راست قابل مشاهده خواهد بود. در صورت تأیید و تکمیل اطلاعات خود در سایت آموزش و در صورت آمادگی برای شرکت در آزمون، بر روی ثبت نهایی و انجام آزمون کلیک کنید.
*** گفتنی است اطلاعات تأیید شده مستقیماً برای صدور گواهی استفاده می‌شوند؛ بنابراین نیاز است که اطلاعات خود را به صورت دقیق و صحیح وارد کنید.


 

پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی و انجام آزمون، به صفحه آزمون منتقل می‌شوید و می‌توانید یک باربه صورت رایگان در آزمون شرکت کنید.

در حین آزمون از زدن دکمه بازگشت یا بستن صفحه خودداری کنید. پس از پایان پاسخگویی در زمان مجاز آزمون، بر روی ثبت آزمون کلیک کنید.


 

پس از ثبت موفقیت‌آمیز آزمون، نتیجه آزمون خود را مشاهده خواهید کرد.
 


 

در صورت عدم قبولی در آزمون، امکان آزمون مجدد وجود دارد. در صورت عدم قبولی در اولین آزمون و شرکت مجدد در آزمون پایان دوره، مبلغ 15 هزار تومان از کیف پول شما کسر خواهد شد.

در صورت وجود مشکل با شماره 09104712036 تماس حاصل فرمایید یا به تلگرام همین شماره پیام دهید.
 

بلیط دوره حضوری تحلیل نتایج آنالیز XRD - سری دوم


# ثبت نام عنوان قیمت - تومان
1 ثبت‌نام ویژه شرکت‌کنندگان حضوری قیمت کل : ۴۳۰,۰۰۰
2 ثبت‌نام ویژه شرکت‌کنندگان آنلاین قیمت کل : ۳۷۰,۰۰۰
کد تخفیف ثبت کد تخفیف

سخنرانان دوره حضوری تحلیل نتایج آنالیز XRD - سری دوم