حل تشریحی سوالات کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی - بخش فناوری نانو

حل تشریحی سوالات کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی - بخش فناوری نانو


حل تشریحی سوالات کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی - بخش فناوری نانو
  • تاریخ شروع ۱۴۰۰/۱۱/۰۳
  • زمان دوره ۱۱:۰۰
  • تعداد شرکت کنندگان ۱۱۱
   نانوپزشکی بهره‌گیری از علم نانو در امورِ پزشکی است. این شاخه از پزشکی می‌کوشد تا با استفاده از فناوری نانو، به تشخیص بیماری‌ها، پیشگیری از آن‌ها و بهبود بخشیدن به بیماران بپردازد. در واقع نانوتکنولوژی پزشکی: به کارگیری نانومواد یا موادی با ساختارهای نانو در پزشکی است که به خاطر ساختارشان ، دارای خواص ویژه‌ای در زمینه پزشکی مثل توانایی عبور از غشاهای زیستی و یا هدف قرار دادن بافت‌ها هستند. یکی از ابعاد مهم معرفی رشته نانوتکنولوژی پزشکی، بازار کار این رشته است. بازار کار نانوتکنولوژی پزشکی در زمینه‌های پژوهشی، آموزشی، تولیدی و خدماتی می‌باشد.

دوره آموزشی غیرحضوری «حل سوالات بخش فناوری نانو در کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی» با تدریس جناب آقای دکتر هادی سردار آبادی در سایت آموزش فناوری نانو ارائه شده است.

*** این دوره شامل 11 ساعت محتوای آموزشی (ویدیو و سوالات سال‌های مختلف) است و علاقه‌مندان پس از ثبت‌نام در دوره، به محتوای آموزشی دوره دسترسی خواهند داشت. کارشناسی‌های علوم پزشکی و کارشناسی مهندسی پلیمر؛ مهندسی شیمی (کلیه گرایش‌ها)؛ مهندسی مواد (کلیه گرایش‌ها)؛ مهندسی برق؛ بیوالکتریک؛ فیزیک (محض و کاربردی)؛ شیمی (محض و کاربردی)؛ شیمی دارویی؛ زیست شناسی (کلیه گرایش‌ها)؛ مهندسی صنایع شیمیایی؛ مهندسی پزشکی؛ مهندسی صنایع غذایی؛ مهندسی کشاورزی؛ داروسازی؛ فیزیک حالت جامد؛ دارندگان مدارک دکتری عمومی پزشکی؛ داروسازی و دندانپزشکی و  دکتری حرفه‌ای علوم آزمایشگاهی؛ دکتری پیوسته زیست فناوری (بیوتکنولوژی) برای شرکت در کنکور ارشد نانوتکنولوژی پزشکی می‌توانند از محتوای این دوره استفاده کنند.

*** دسترسی به دوره محدودیت زمانی ندارد و مخاطبین این دوره می‌توانند از سوالات و ویدیوهای آموزشی دوره به صورت نامحدود استفاده کنند ،لازم به ذکر است رویداد فاقد گواهی می‌باشد.

*** هزینه ثبت‌نام در این دوره 726 هزار تومان است.

جناب آقای دکتر هادی سردارآبادی

- دکتری تخصصی نانوفناوری پزشکی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زنجان
- مدرس برتر بنیاد آموزش فناوری نانو
- حضور در برنامه نانواستارت‌آپ
- ثبت یک اختراع و تألیف مقالات ISI متعدد در مجلات بین‌المللی معتبر
- تألیف و همکاری در تألیف کتب مختلف در حوزه نانوپزشکی

- حل سوالات بخش فناوری نانو در کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی 1394
- حل سوالات بخش فناوری نانو در کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی 1395
- حل سوالات بخش فناوری نانو در کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی 1396
- حل سوالات بخش فناوری نانو در کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی 1394
- حل سوالات بخش فناوری نانو در کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی 1398
- حل سوالات بخش فناوری نانو در کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی 1399
- حل سوالات بخش فناوری نانو در کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی 1400
برای ثبت‌نام مستقیم، بر روی دکمه زیر کلیک کنید:


همچنین علاوه بر لینک فوق، می‌توانید ابتدا وارد سایت شوید و از طریق بلیط زیر در دوره ثبت‌نام کنید.

در صورت وجود مشکل با شماره 09104712036 تماس حاصل فرمایید یا به تلگرام همین شماره پیام دهید.

 

  دسترسی نامحدود به دوره

 عدم محدودیت زمانی برای شرکت در آزمون

(در ارتباط با شرکت در آزمون پایان‌دوره به نکات زیر دقت فرمایید:
  • ترجیحا از سیستم/کامپیوتر و مرورگر فایرفاکس استفاده کنید.
  • در حین آزمون، صفحه را رفرش نکنید و دکمه Back را نزنید.
  • تب دیگری را در حین آزمون باز نکنید.
  • هیچ آزمونی تحت عنوان آزمون آزمایشی وجود ندارد و در صورت کسب قبولی بالای 50% سیستم بطور خودکار بسته خواهد شد.
  • تنها اولین آزمون شما، رایگان است و 4 بار دیگر امکان آزمون مجدد را خواهید داشت که با پرداخت هزینه همراه است.)

 ارائه گواهی الکترونیکی به صورت فارسی و انگلیسی پس از اتمام موفقیت آمیز دوره

 امکان مشاهده دوره آموزشی بلافاصله پس از پرداخت از طریق کیف پول


 
 
 نانوپزشکی چیست؟
 نانوپزشکی بهره‌گیری از علم نانو در امورِ پزشکی است. این شاخه از پزشکی می‌کوشد تا با استفاده از فناوری نانو، به تشخیص بیماری‌ها، پیشگیری از آن‌ها و بهبود بخشیدن به بیماران بپردازد. در واقع نانوتکنولوژی پزشکی: به کارگیری نانومواد یا موادی با ساختارهای نانو در پزشکی است که به خاطر ساختارشان ، دارای خواص ویژه‌ای در زمینه پزشکی مثل توانایی عبور از غشاهای زیستی و یا هدف قرار دادن بافت‌ها هستند. یکی از ابعاد مهم معرفی رشته نانوتکنولوژی پزشکی، بازار کار این رشته است. بازار کار نانوتکنولوژی پزشکی در زمینه‌های پژوهشی، آموزشی، تولیدی و خدماتی می‌باشد.

 شرکت در این دوره به چه افرادی پیشنهاد می‌شود؟
کارشناسی‌های علوم پزشکی و کارشناسی مهندسی پلیمر؛ مهندسی شیمی (کلیه گرایش‌ها)؛ مهندسی مواد (کلیه گرایش‌ها)؛ مهندسی برق؛ بیوالکتریک؛ فیزیک (محض و کاربردی)؛ شیمی (محض و کاربردی)؛ شیمی دارویی؛ زیست شناسی (کلیه گرایش‌ها)؛ مهندسی صنایع شیمیایی؛ مهندسی پزشکی؛ مهندسی صنایع غذایی؛ مهندسی کشاورزی؛ داروسازی؛ فیزیک حالت جامد؛ دارندگان مدارک دکتری عمومی پزشکی؛ داروسازی و دندانپزشکی و  دکتری حرفه‌ای علوم آزمایشگاهی؛ دکتری پیوسته زیست فناوری (بیوتکنولوژی) برای شرکت در کنکور ارشد نانوتکنولوژی پزشکی می‌توانند از محتوای این دوره استفاده کنند.

 نحوه دسترسی به دوره به چه صورت هست؟
پس از ثبت‌نام از طریق سایت دوره مورد نظر در پنل شما و قسمت رویداد‌های من قرار می‌گیرید.

 دسترسی نامحدود به چه صورت است؟
پس از تهیه دوره عنوان دوره در قسمت رویداد‌های من ثبت شده و به صورت نامحدود در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید هر زمان که تمایل داشتید از محتوای دوره استفاده کنید.

 تاریخ شروع کلاس چه زمانی است؟
دوره آموزشی مجموعه‌ای از ویدیوهای آموزشی، جزوه و آزمون پایان دوره است که به صورت نامحدود در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 آزمون دوره چه زمانی برگزار می‌شود؟
پس از مشاهده کل ویدیو‌های آموزشی در انتهای صفحه عنوان آزمون برای شما فعال می‌شود و پس از تکمیل و تایید اطلاعات داده شده می‌توانید در آزمون شرکت کنید.

 برای گرفتن گواهی چه کاری باید انجام بدهیم؟
در صورت کسب نمره بالای 50 درصد در آزمون پایان دوره گواهی الکترونیکی برای شما صادر می‌شود. این گواهی در بخش رویداد‌های من قابل مشاهده و دریافت است. گواهی چاپ شده نیز یک ماه پس از کسب نمره لازم به صورت پستی برای شما ارسال می‌شود.

 فقط یک قسمت از ویدیو دوره فعال است و قسمت های دیگر فعال نیست برای مشاهده آنها چه کاری باید انجام بدهیم؟
باید بعد از مشاهده هر ویدیو دکمه تایید و ادامه زیر آن بخش را کلیک کنید.

 من در سایت ثبت‌نام کردم ولی برای ورود به سیستم مشکل دارم و با خطای حساب کاربری شما فعال نشده روبرو می‌شوم برای رفع این مشکل چه کاری باید انجام بدهم؟
پس از ثبت‌نام در سایت، ایمیلی با عنوان ایمیل فعالسازی برای شما ارسال می‌گردد، وارد ایمیل خود شده و روی لینک ارسالی  کلیک کنید.

 چگونه می‌توانم در سایت عضو شوم؟
در صفحه اصلی سایت روی دکمه عضویت در سیستم کلیک کرده و مشخصات خود را وارد کنید و دکمه ثبت را بزنید.

 رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده‌ام، چه کاری باید انجام دهم؟
در صفحه لاگین دکمه فراموشی رمز عبور را کلیک کنید. ایمیلی جهت راهنمایی برای پیدا کردن رمز عبورتان برای شما ارسال می‌گردد.

 دوره‌های آموزشی سایت آموزش شامل چه بخش‌هایی است؟
این دوره‌ها شامل ویدیو‌های آموزشی بخش‌بندی شده، فایل ارائه استاد دوره، جزوه آموزشی، نرم‌افزار‌های مرتبط و آزمون پایان دوره می‌باشد.

 چگونه می‌توانم دوره آموزشی مورد نظر خود را پیدا و تهیه کنم؟
پس از ورود به بخش دوره‌های غیرحضوری سایت آموزش می‌توانید دوره مورد نظر خود را با جستجو بین دوره‌های آموزشی پیدا کنید. پس از پیدا کردن دوره مورد نظر می‌توانید از دو روش خرید به وسیله کیف پول حساب کاربری و لینک زرین‌پال اقدام به خرید نمایید. همچنین می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سایت آموزش فناوری نانو در جریان جدیدترین دوره‌های سایت قرار بگیرید.

 من از طریق زرین‌پال ثبت نام کردم ولی دوره بلافاصله برای من فعال نشده است علت این موضوع چیست؟
علاقمندانی که از طریق زرین پال در دوره ها ثبت‌نام می‌کنند حداکثر 24 ساعت پس از ثبت‌نام می‌توانند دوره را در بخش رویدادهای من ملاحظه کنند.

 امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال با اساتید دوره وجود دارد؟
شرکت‌کنندگان دوره از دو روش ایمیل استاد و پشتیبانی سایت آموزش می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند و پاسخ مورد نیاز خورد را دریافت کنند.

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو، در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو قرار گرفته است. در ادامه نحوه ثبت‌نام و دسترسی به دوره، مشاهده دوره و شرکت در آزمون پایان دوره آورده شده است.

 

برای دسترسی به دوره، ترجیحاً از طریق مرورگر فایرفاکس آپدیت شده، ابتدا وارد لینک زیر شوید:

https://nanoeducation.ir

پس از ورود به لینک https://nanoeducation.ir، صفحه اول سایت را مشاهده خواهید کرد؛ پس از ورود به سایت، ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید. دقت کنید، اطلاعات کاربری خود را جهت صدور گواهی، بطور کامل و صحیح وارد نمایید.


با تکمیل و تأیید فرم ثبت‌نام، ایمیل فعال‌سازی حساب کاربری برای شما ارسال خواهد شد؛ با تأیید لینک فعال‌سازی ارسال شده به ایمیل، عضو سایت خواهید شد.
 


 

پس از تکمیل ثبت‌نام، مجدد به سایت https://nanoeducation.ir مراجعه کنید و با استفاده از اطلاعات ثبت‌نامی خود وارد سایت شوید:


با اولین لاگین در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو، 5000 تومان اعتبار اولیه هدیه به شما تعلق خواهد گرفت. بعد از ورود به سیستم و جهت افزایش موجودی کیف پول خود در سایت، برای ثبت‌نام در دوره آموزشی غیرحضوری مدنظر خود، بر روی گزینه موجودی در کنار نام کاربری خود کلیک کنید:


با کلیک بر روی گزینه موجودی، به صفحه پرداخت سایت منتقل می‌شوید و می‌توانید موجودی کیف پول خود را در سایت افزایش دهید:


 

پس از افزایش موجودی و جهت انتخاب دوره مدنظر خود و ثبت‌نام در دوره، به لینک زیر وارد شوید:

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو

با کلیک بر روی عنوان دوره مدنظر خود، به صفحه دوره منتقل می‌شوید و می‌توانید در دوره ثبت‌نام کنید:


 

پس از ثبت‌نام، دکمه ورود به کلاس برای شما فعال خواهد شد و می‌توانید به محتوای دوره دسترسی پیدا کنید.


 


 

همچنین از بخش دوره‌های من، به دوره ثبت‌نامی خود دسترسی خواهید داشت. با کلیک بر روی نام کاربری خود، بخش دوره های من را مشاهده خواهید کرد.
 


 

در این صفحه با کلیک بر روی آیکن ورود به کلاس، به صفحه دوره منتقل خواهید شد.


 

در صفحه دوره، لیست جلسات دوره را در منوی سمت راست مشاهده خواهید کرد. به صورت پیش فرض محتوای سرفصل اول از جلسه اول برای شما نمایش داده می‌شود.


 

دقت کنید زمانی به محتوای سرفصل‌های بعدی در جلسه اول یا جلسات بعدی دسترسی خواهید داشت که بخش های قبلی را مشاهده کرده و بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید در غیر این صورت سیستم اجازه مشاهده سرفصل‌ها و جلسات بعدی را به شما نمی‌دهد.
 


 

در صورتی که بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید، آیکن تیک در کنار عنوان سرفصل نمایش داده می‌شود که نشان‌دهنده تکمیل محتوای سرفصل فعلی است. در این حالت سرفصل بعدی به شما نمایش داده خواهد شد.


 

در صورتی که همه سرفصل‌ها را مشاهده کرده باشید و بخواهید دوره را مرور کنید کافی است بر روی عنوان هر جلسه یا سرفصل کلیک کنید. با کلیک بر روی هر سرفصل، محتوای سرفصل را مشاهده خواهید کرد.

پس از اطمینان از تکمیل آموزش خود می‌توانید در آزمون پایان دوره شرکت کنید.

آزمون پایان دوره در صفحه خود دوره و پس از تکمیل مشاهده همه سرفصل‌ها فعال خواهد شد. پس از مشاهده آخرین سرفصل دوره بر روی دکمه تأیید نهایی کلیک کنید.


 

پس از کلیک بر روی تأیید نهایی، بخش تأیید اطلاعات شخصی و ثبت نهایی و انجام آزمون در انتهای منوی سمت راست قابل مشاهده خواهد بود. در صورت تأیید و تکمیل اطلاعات خود در سایت آموزش و در صورت آمادگی برای شرکت در آزمون، بر روی ثبت نهایی و انجام آزمون کلیک کنید.
*** گفتنی است اطلاعات تأیید شده مستقیماً برای صدور گواهی استفاده می‌شوند؛ بنابراین نیاز است که اطلاعات خود را به صورت دقیق و صحیح وارد کنید.


 

پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی و انجام آزمون، به صفحه آزمون منتقل می‌شوید و می‌توانید یک باربه صورت رایگان در آزمون شرکت کنید.

در حین آزمون از زدن دکمه بازگشت یا بستن صفحه خودداری کنید. پس از پایان پاسخگویی در زمان مجاز آزمون، بر روی ثبت آزمون کلیک کنید.


 

پس از ثبت موفقیت‌آمیز آزمون، نتیجه آزمون خود را مشاهده خواهید کرد.
 


 

در صورت عدم قبولی در آزمون، امکان آزمون مجدد وجود دارد. در صورت عدم قبولی در اولین آزمون و شرکت مجدد در آزمون پایان دوره، مبلغ 15 هزار تومان از کیف پول شما کسر خواهد شد.

در صورت وجود مشکل با شماره 09104712036 تماس حاصل فرمایید یا به تلگرام همین شماره پیام دهید.
 

بلیط حل تشریحی سوالات کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی - بخش فناوری نانو


# ثبت نام عنوان قیمت - تومان
1 ثبت نام حل سوالات بخش فناوری نانو در کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی قیمت کل : ۷۲۶,۰۰۰
کد تخفیف ثبت کد تخفیف

سخنرانان حل تشریحی سوالات کنکور ارشد نانوفناوری پزشکی - بخش فناوری نانو