درباره سایت

درباره سایتما در سایت آموزش فناوری نانو قصد داریم در کنار هم ابعاد مختلف فناوری نانو را بشناسیم و رویکردهای جدیدی از پیشرفت و توسعه را تجربه کنیم ...

سایت آموزش فناوری نانو از سال 1390 فعالیت خود را با ارائه محتواهای آموزشی در قالب متون و مقالات آموزشی با موضوعات مختلف در زمینه فناوری نانو آغاز کرد. در ابتدای کار، این سایت مخاطبان محدودی داشت با این حال تلاش شد که متون آموزشی ارائه شده تا حد امکان پاسخگوی اشتیاق و نیاز علاقه‌مندان فناوری نانو در سطوح دانش آموزی و دانشجویی باشد. پس از گذشت دو سال و و همگام با پیشرفت‌های چشمگیر فناوری نانو در ایران و جهان، فاز جدیدی از توسعه سایت آموزش نیز آغاز شد. در این مرحله، تیم توسعه سایت آموزش فناوری نانو با همکاری متخصصان فناوری نانو از گرایش‌ها و رشته‌های مختلف و با رویکردی تازه، محتواهای آموزشی در قالب مقالات آموزشی در موضوعات مختلف مرتبط با فناوری نانو و در سطوح آموزشی مختلف از عمومی تا تخصصی، آزمون‌ها و مسابقه‌های مختلف، فایل‌ها و نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای در حوزه فناوری نانو  و ... را در اختیار علاقه‌مندان فارسی زبان فناوری نانو قرار داد تا مورد استفاده حداکثری علاقه‌مندان قرار بگیرد. مخاطبان سایت آموزش در طول این مدت با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، بیش از پیش در توسعه محتوایی و فنی سایت با تیم سایت آموزش مشارکت داشتند و نظرات آن‌ها تا حد امکان در برنامه‌ریزی‌های توسعه‌ای سایت در نظر گرفته می‌شد. با توجه به بازخوردهای دریافت شده از مخاطبان، از سال 1397 سایت آموزش با ارائه بستر جدید وارد فاز سوم توسعه خود شده است؛ در این مرحله علاوه بر توسعه قالب‌های محتویی، دوره‌های آموزشی غیرحضوری به صورت آنلاین و ضبط‌شده، در موضوعات پرکاربرد مرتبط با فناوری نانو و با تدریس اساتید و متخصصان فناوری نانو در سطح کشور، برگزار می‌شود و در اختیار مخاطبان سایت قرار داده می‌شود که مورد استقبال چشمگیر مخاطبان سایت آموزش قرار گرفته است و علاقه‌مندان فناوری نانو، در سطوح مختلف و از اقصی نقاط کشور می‌توانند از دوره‌های آموزشی غیرحضوری استفاده کنند. همچنین در این فاز، بستر جدید سایت آموزش با امکانات گسترده رونمایی شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.
در حال حاضر سایت آموزش فناوری نانو به عنوان بستر جامع آموزش تخصصی فناوری نانو در داخل کشور، خانواده‌ای 45 هزار نفری با بیش از 7000 عضو جدید و بیش از 10 هزار بازدید روزانه، دارد. تمام تلاش ما در سایت آموزش فناوری نانو بر این است که با بهره‌گیری از دانش، تجربه و تخصص متخصصان سرزمین‌مان، محتواهای آموزشی به روز، متنوع و کاربردی را در بستری مناسب و کاربرپسند در اختیار علاقه‌مندان این فناوری در اقصی نقاط میهن عزیزمان قرار دهیم. امید آن را داریم که شما نیز در این مسیر همراه ما باشید و با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، در توسعه سایت آموزش فناوری نانو با ما مشارکت کنید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: