20 آذر - اختتامیه دهمین مسابقه ملی فناوری نانو

20 آذر - اختتامیه دهمین مسابقه ملی فناوری نانو
 
 • تاریخ درج ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
 • تعداد بازدید 10,087
 
موضوع

مسابقه ملی فناوری نانو
 
 
امتیاز کاربران

۱ امتیاز از ۵ (۱ رای)

 
 
 

20 آذر - اختتامیه دهمین مسابقه ملی فناوری نانو

مراسم اختتامیه دهمین مسابقه ملی فناوری نانو همراه با تقدیر از برگزیدگان مسابقه، و همچنین نهادها و مدرسان برتر بنیاد آموزش فناوری نانو در سال تحصیلی 1400-1399، 20 آذر ماه 1400، از ساعت 10 الی 13، در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزاری خواهد شد.

بنیاد آموزش فناوری نانو هر ساله طی مراسم اختتامیه فعالیت‌های ترویجی در بخش دانشگاهی و با حضور فعالان حوزه فناوری نانو در بخش دانشگاهی، از رتبه­‌های برتر مسابقه ملی فناوری نانو، نهادهای ترویجی برتر در بخش دانشگاهی و مدرسان برتر بنیاد آموزش فناوری نانو تقدیر به عمل می‌‌آورد.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بنیاد آموزش فناوری نانو در نظر داشت مراسم اختتامیه دهمین مسابقه ملی فناوری نانو و فعالیت‌های ترویجی را با حضور برگزیدگان و رتبه‌های برتر مسابقه، نهادهای ترویجی فناوری نانو و مدرسان نانو، اواخر آبان ماه در تهران برگزار کند. با توجه به شرایط کرونایی ایجاد شده در کشور و وضعیت شهر تهران و همچنین محدودیت‌های سفرهای بین‌استانی، امکان برگزاری این رویداد به صورت حضوری در شهر تهران فراهم نشد و با توجه به  این شرایط، دبیرخانه تصمیم به تعویق زمان برگزاری این مراسم گرفت.

طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با بخش‌های مربوطه و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی، این مراسم در تاریخ 20 آذر ماه 1400 در سالن اجتماعات صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

حضور برگزیدگان مسابقه، نهادهای برتر، و مدرسان برتر در مراسم، با این افراد هماهنگ خواهد شد و افرادی که حداقل دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، مجاز به حضور در این مراسم خواهند بود.

جزئیات بیشتر در خصوص اختتامیه طی اطلاعیه‌های بعدی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

جهت نیاز به پشتیبانی از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید:
ارتباط از طریق موبایل: 09025555462
آیدی تلگرام: @NNC_Admin
ارسال نظر

 
تعداد نظرات : ۱

 • شجاعی

  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴
  سلام. ایا همراه هم میتوانیم بیاوریم و چند نفر؟؟؟

  مدیر سیستم

  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶
  با سلام، در این خصوص با دبیرخانه مسابقه ملی باید هماهنگ کنید.