پاسخنامه تشریحی دهمین مسابقه ملی فناوری نانو منتشر شد

پاسخنامه تشریحی دهمین مسابقه ملی فناوری نانو منتشر شد
 
  • تاریخ درج ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
  • تعداد بازدید 993
 
موضوع

مسابقه ملی فناوری نانو
 
 
امتیاز کاربران

۱ امتیاز از ۵ (۱ رای)

 
 
 

پاسخنامه تشریحی دهمین مسابقه ملی فناوری نانو منتشر شد

باتوجه به برگزاری مرحله دوم دهمین مسابقه ملی فناوری نانو در تاریخ 12 شهریور ماه، پاسخنامه تشریحی این آزمون منتشر شده است. با توجه به انتشار سؤالات و پاسخنامه، امکان اعتراض برای داوطلبان این مسابقه نیز فراهم شده است.
 

مسابقه ملی فناوری نانو، بزرگترین رقابت دانشجویی در حوزه فناوری نانو است که هر ساله زیرنظر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود. مرحله دوم دهمین دوره از این رقابت، به صورت آزمون حضوری در روز جمعه، 12 شهریور 1400 در 21 حوزه امتحانی برگزار شد.

این آزمون شامل 85 سوال چهارگزینه‌ای بود و داوطلبان فرصت داشتند طی 90 دقیقه به این سؤالات پاسخ دهند.
با توجه به دریافت پاسخ‌برگ‌های امتحانی از حوزه‌های سراسر کشور و با توجه به زمان‌بندی اعلام شده، پاسخنامه تشریحی این مسابقه منتشر می‌شود که می‌توانید آن را در ادامه خبر دریافت کنید.

همچنین با توجه به انتشار سؤالات و پاسخنامه دهمین مسابقه ملی فناوری نانو، امکان اعتراض به سؤالات و پاسخنامه وجود دارد. درصورتی که نسبت به این موارد اعتراض دارید، توضیحات خود را در تمپلیت فرم اعتراض که در ادامه آمده است، تکمیل فرمایید و با رعایت موارد زیر، آن را ارسال کنید.

  •  مهلت ارسال اعتراض تا پایان روز 27 شهریورماه است.
  •  توجه داشته باشید که پس از تکمیل فرم، اطلاعات آن باید به تأیید یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه یا اعضای شبکه مدرسان فناوری نانو برسد. مدرسانی می‎توانند در این بخش مشارکت کنند که گواهی تدریس آن‌ها تا پایان شهریور 1400 اعتبار داشته باشد. پس از تکمیل و تأیید فرم، فایل اسکن‌شده آن توسط استاد (از طریق ایمیل دانشگاهی فعال) یا مدرس (از طریق ایمیل ثبت شده در پرتال ستاد توسعه فناوری نانو) به ایمیل Competition@nano.ir ارسال شود.
  • عنوان ایمیل می‌بایست «اعتراض به سؤالات دهمین مسابقه ملی فناوری نانو» باشد. در غیر این صورت ایمیل مربوطه بررسی نخواهد شد.
  • دقت فرمایید که فایل‌های ارسالی کیفیت مطلوبی داشته باشند و نوشته‎ها واضح باشند؛ فرمت فایل ارسالی ترجیحاً pdf باشد.
  • فرم‌های اعتراضی که به تأیید علمی نرسیده‌اند، بررسی نخواهد شد.
  • اگر داوطلبی عضو شبکه مدرسین فناوری نانو باشد، نیاز به تأیید علمی استاد یا مدرس دیگری ندارد و در بخش مسئول باید اسم خود را مجدداً وارد کند.

فایل سؤالات و پاسخنامه تشریحی و فرم اعتراض در جدول زیر قابل دریافت است:

سؤالات و پاسخنامه تشریحی دهمین مسابقه ملی فناوری نانو برای دانلود کلیک کنید
فرم اعتراض برای دانلود کلیک کنید


جهت نیاز به پشتیبانی از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید:

ارتباط از طریق تلفن: 02166510132
ارتباط از طریق موبایل 1: 09025555462
ارتباط از طریق موبایل 2: 09104712036
آیدی تلگرام: NNC_Admin@

ارسال نظر