نحوه برگزاری مرحله اول دهمین مسابقه ملی فناوری نانو

نحوه برگزاری مرحله اول دهمین مسابقه ملی فناوری نانو
 
 • تاریخ درج ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
 • تعداد بازدید 21,094
 
موضوع

مسابقه ملی فناوری نانو
 
 
امتیاز کاربران

۴ امتیاز از ۵ (۴ رای)

 
 
 

نحوه برگزاری مرحله اول دهمین مسابقه ملی فناوری نانو

دهمین مسابقه ملی فناوری نانو در دو مرحله برگزار خواهد شد. مرحله اول آن به صورت غیرحضوری و آنلاین در سایت آموزش فناوری نانو برگزار خواهد شد. ۳۰۰ نفر برتر از شرکت‌کنندگان در این مرحله به عنوان برگزیدگان مرحله اول انتخاب خواهند شد. در مرحله دوم که به صورت حضوری و در قالب سوالات چهارگزینه‌ای برگزار خواهد شد، این برگزیدگان در حوزه‌های آزمون منتخب (۵ حوزه در کشور) حضور پیدا می‌کنند و در مدت زمان تعیین‌شده به سوالات دفترچه پاسخ می‌دهند.
 
تاریخ برگزاری مرحله اول: 9 الی 11 مرداد

* برگزاری مرحله اول
بدین وسیله به اطلاع می­رساند مرحله اول دهمین مسابقه ملی فناوری نانو به صورت غیرحضوری و آنلاین در روزهای 9 الی 11 مردادماه ۱۴۰۰ در بستر سایت آموزش فناوری نانو (Nanoeducation.ir) برگزار خواهد شد. بودجه بندی سوالات ۳ آزمون مرحله اول به شرح ذیل است:

 
ردیف موضوع آزمون تعداد مقالات تعداد سوالات مهلت پاسخگویی
1 مفاهیم پایه و نانوساختارها 25 مقاله 40 سوال 35 دقیقه
2 روش‌های ساخت و سنتز نانوساختارها و روش‌ها و تجهیزات شناسایی و آنالیز 49 مقاله 50 سوال 45 دقیقه
3 کاربردهای فناوری نانو، تجاری‌سازی فناوری نانو و محصولات ساخت ایران 38 مقاله و کتاب محصولات فناوری نانو 40 سوال 35 دقیقه

لازم به ذکر است که داوطلبان از ساعت 9 صبح روز شنبه، 9 مرداد،  لغایت ساعت 23 روز دوشنبه 11 مرداد، در هر بازه از شبانه روز مهلت داشته تا وارد سایت آموزش نانو شده و به سه آزمون پاسخ دهند. لذا باتوجه به اینکه هر داوطلب فقط یک­بار ­می‌تواند در آزمون شرکت کند بهتر است، زمانی تصمیم به انجام آزمون داشته باشد که از عدم قطعی برق در آن بازه زمانی اطمینان کامل داشته باشد زیرا که امکان آزمون مجدد برای داوطلبان فراهم نمی­‌شود.

با برگزاری این ۳ آزمون، بر اساس جمع نمرات کسب شده 300 نفر برگزیده اول اعلام شده و واجد شرکت در مرحله دوم مسابقه ملی فناوری نانو می‌شوند. مرحله دوم این مرحله به صورت تستی چهارگزینه‌ای و در حوزه‌های منتخب سراسر کشور برگزار می‌شود.

همچنین 100 نفر اول آزمون مرحله اول دهمین مسابقه ملی که تمایل به شرکت در آزمون توانمندی تدریس نانو را داشته باشند، به مصاحبه تدریس دعوت می‌شوند.
 
*** دوطلبانی که در ورود به سایت مشکل دارند، با پشتیبانی سایت به شماره 09104712036 تماس گرفته یا به تلگرام همین شماره پیام دهند.

*** ضروری است شرکت‌کنندگان قبل از شرکت در آزمون مرحله اول، اطلاعات خود را بر روی سایت آموزش فناوری نانو بررسی و تکمیل کنند. جهت ویرایش اطلاعات خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید:


 
*جدول زمانی مسابقه
*راهنمای انجام آزمون:
 
در صورت بروز هرگونه سوال در خصوص ثبت‌نام در مسابقه، منابع پیشنهادی، جوایز و اعتراض به سوالات ، کارت جلسه آزمون، حوزه‌های آزمون و ... با دبیرخانه مسابقه ملی تماس حاصل فرمایید:
 
ارتباط از طریق تلفن: 66510132-021
ارتباط از طریق موبایل: 09025555462
ارتباط از طریق پیام‌رسان: 09025555462
کانال رسمی دبیرخانه مسابقه :  T.ME/IRNanoCompetition
 ارسال نظر

 
تعداد نظرات : ۱

 • حامدرحمت

  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
  سلام.ممنون وسپاسگزارم. از همه عزیزانی که درتمام این دوران زحمت کشیدن.وبه طالب خوبی یاد دادن....سپاس

  مدیر سیستم

  ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
  با سلام
  برای شما و همه داوطلبان مسابقه آرزوی موفقیت می کنیم.