نتایج مصاحبه‌های توانمندی تدریس یازدهمین مسابقه ملی نانو

نتایج مصاحبه‌های توانمندی تدریس یازدهمین مسابقه ملی نانو
 
  • تاریخ درج ۱۴۰۱/۰۸/۰۲
  • تعداد بازدید 3,120
 
موضوع

مسابقه ملی فناوری نانو
 
 
امتیاز کاربران

۵ امتیاز از ۵ (۱ رای)

 
 
 

نتایج مصاحبه‌های توانمندی تدریس یازدهمین مسابقه ملی نانو

مصاحبه‌های توانمندی تدریس یازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو، با حضور 76 داوطلب برگزار شد. با جمع‌بندی نتایج مصاحبه‌ها، مجموعاً 18 داوطلب حائز دریافت گواهی توانمندی تدریس نانو شدند. نتایج مصاحبه‌ها در ادامه خبر قابل دریافت است.

هر ساله و همزمان با مسابقه ملی فناوری نانو، آزمون توانمندی تدریس نانو برگزار می‌شود و داوطلبان علاقه‌مندی که حدنصاب لازم در مسابقه ملی را کسب کرده باشند، به مرحله مصاحبه توانمندی تدریس راه پیدا می‌کنند.

آزمون توانمندی تدریس یازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو همزمان با مرحله دوم یازدهمین مسابقه ملی نانو برگزار شد. در این آزمون 83 داوطلب با تکمیل پرسشنامه تشریحی توانمندی تدریس نانو آمادگی خود را برای شرکت در مصاحبه تدریس اعلام کردند؛ با تصحیح اوراق امتحانی، از میان این داوطلبان، 63 شرکت‌کننده موفق به کسب امتیاز لازم شدند و به مصاحبه‌ها دعوت شدند. همچنین 30 نفر برتر مرحله‌ دوم مسابقه ملی نانو نیز به مصاحبه‌ها دعوت شدند. که در مجموع 76 نفر برای شرکت در این مصاحبه‌ها اعلام آمادگی کردند.
با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مصاحبه‌های توانمندی تدریس در تاریخ 24، 25، 26، 27، 28 مهر ماه به صورت آنلاین برگزار شد.
از بین 76 داوطلب شرکت‌کننده در مصاحبه، 18 نفر موفق به کسب گواهی توانمندی تدریس نانو شدند که از این میان، یک نفر موفق به کسب گواهی تدریس تراز الف، 10 نفر موفق به کسب گواهی تدریس تراز ب و 7 نفر موفق به کسب گواهی تدریس تراز ج شدند.
11 مدرس گواهی خود را برای تدریس در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی، 2 مدرس در بخش دانشجویی و 5 مدرس در بخش دانش‌آموزی دریافت کردند.
نتایج مصاحبه‌ها از لینک زیر قابل دریافت است:

گفتنی است هماهنگی‌های لازم جهت ارسال گواهی‌های تدریس با مدرسان جدید، طی روزهای آتی صورت خواهد گرفت.

افرادی که موفق به کسب گواهی توانمندی تدریس نانو شدند، می‌توانند در تعامل با نهادهای ترویجی در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی، به تدریس در رویدادهای آموزشی – ترویجی اقدام کنند.

همچنین زمینه همکاری مدرسان نانو با سایت آموزش فناوری نانو و بخش‌های مختلف بنیاد آموزش فناوری نانو وجود دارد.

نوزدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو، نیمه دوم زمستان امسال برگزار خواهد شد. شرایط برگزاری این آزمون طی اطلاعیه‌های بعدی و از طریق سایت آموزش فناوری نانو، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

در صورت وجود سؤال یا ابهام می‌توانید با شماره 09025555438 تماس گرفته یا با تلگرام همین شماره و ایمیل ntn@nano.ir مکاتبه کنید.

ارسال نظر