نتایج مصاحبه‌های توانمندی تدریس دهمین مسابقه ملی نانو

نتایج مصاحبه‌های توانمندی تدریس دهمین مسابقه ملی نانو
 
  • تاریخ درج ۱۴۰۰/۱۰/۱۵
  • تعداد بازدید 1,712
 
موضوع

مسابقه ملی فناوری نانو
 
 
امتیاز کاربران

۵ امتیاز از ۵ (۱ رای)

 
 
 

نتایج مصاحبه‌های توانمندی تدریس دهمین مسابقه ملی نانو

مصاحبه‌های توانمندی تدریس دهمین مسابقه ملی فناوری نانو، با حضور 122 داوطلب برگزار شد. با جمع‌بندی نتایج مصاحبه‌ها، مجموعاً 33 داوطلب حائز دریافت گواهی توانمندی تدریس نانو شدند. نتایج مصاحبه‌ها در ادامه خبر قابل دریافت است.

هر ساله و همزمان با مسابقه ملی فناوری نانو، آزمون توانمندی تدریس نانو برگزار می‌شود و داوطلبان علاقه‌مندی که حدنصاب لازم در مسابقه ملی را کسب کرده باشند، به مرحله مصاحبه توانمندی تدریس راه پیدا می‌کنند.
در دهمین مسابقه ملی فناوری نانو، 100 نفر برتر مرحله اول و 100 نفر برتر مرحله دوم، به مصاحبه توانمندی تدریس نانو دعوت شدند که از این میان، 122 نفر برای شرکت در این مصاحبه‌ها اعلام آمادگی کردند.
با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مصاحبه‌های توانمندی تدریس در تاریخ 1، 2، 4، 6، 8 و 9 دی ماه به صورت آنلاین برگزار شد.
از بین 122 داوطلب شرکت‌کننده در مصاحبه، 33 نفر موفق به کسب گواهی توانمندی تدریس نانو شدند که از این میان، یک نفر موفق به کسب گواهی تدریس تراز الف، 19 نفر موفق به کسب گواهی تدریس تراز ب و 13 نفر موفق به کسب گواهی تدریس تراز ج شدند.
18 مدرس گواهی خود را برای تدریس در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی، 10 مدرس در بخش دانشجویی و 5 مدرس در بخش دانش‌آموزی دریافت کردند.
نتایج مصاحبه‌ها از لینک زیر قابل دریافت است:

 

گفتنی است هماهنگی‌های لازم جهت ارسال گواهی‌های تدریس با مدرسان جدید، طی روزهای آتی صورت خواهد گرفت.

افرادی که موفق به کسب گواهی توانمندی تدریس نانو شدند، می‌توانند در تعامل با نهادهای ترویجی در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی، به تدریس در رویدادهای آموزشی – ترویجی اقدام کنند.

همچنین زمینه همکاری مدرسان نانو با سایت آموزش فناوری نانو و بخش‌های مختلف بنیاد آموزش فناوری نانو وجود دارد.

در هر سال تحصیلی، فعالیت مدرسان نانو مطابق با آیین‌نامه شبکه مدرسان نانو رصد شده و بر اساس امتیازهای تعلق گرفته به ایشان، رتبه‌بندی و تمدید گواهی تدریس صورت می‌گیرد. آیین‌نامه شبکه مدرسان و ارزیابی مدرسان برتر در حوزه دانشجویی از لینک‌های زیر قابل دریافت است:


هجدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو، نیمه دوم زمستان امسال برگزار خواهد شد. شرایط برگزاری این آزمون طی اطلاعیه‌های بعدی و از طریق سایت آموزش فناوری نانو، اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 

در صورت وجود سؤال یا ابهام می‌توانید با شماره 09025555438 تماس گرفته یا با تلگرام همین شماره و ایمیل ntn@nano.ir مکاتبه کنید.

ارسال نظر