مسابقه مقاله‌خوانی آبان ماه با محوریت روش‌های خاص میکروسکوپ‌های پروب روبشی (بخش اول)

مسابقه مقاله‌خوانی آبان ماه با محوریت روش‌های خاص میکروسکوپ‌های پروب روبشی (بخش اول)
 
 • تاریخ درج ۱۴۰۱/۰۸/۱۰
 • تعداد بازدید 2,602
 
موضوع

ویژه‌های سایت
 
 
امتیاز کاربران

۵ امتیاز از ۵ (۱ رای)

 
 
 

مسابقه مقاله‌خوانی آبان ماه با محوریت روش‌های خاص میکروسکوپ‌های پروب روبشی (بخش اول)

سایت آموزش فناوری نانو چهاردهمین مسابقه مقاله‌خوانی را با محوریت «روش‌های خاص میکروسکوپ‌های پروبی روبشی SPM (بخش اول)» برگزار می‌کند. آزمون این مسابقه در تاریخ 3 آذرماه برگزار خواهد شد و تنها افرادی می‌توانند در آزمون این مسابقه شرکت کنند که وضعیت اشتراک آن‌ها در تاریخ آزمون فعال باشد.

سایت آموزش فناوی نانو از ابتدای خرداد 1400 و به‌منظور توسعه محتوایی سایت، بخش اشتراک را راه‌اندازی کرده است. در این راستا و به منظور افزایش سطح آشنایی مخاطبین سایت با موضوعات مختلف، مسابقات مقاله‌خوانی برگزار می‌شود.

در آبان‌ماه 1401، سایت آموزش فناوری نانو مسابقه مقاله‌خوانی با محوریت «روش‌های خاص میکروسکوپ‌های پروبی روبشی SPM (بخش اول)» را برگزار می‌کند.

منابع این مسابقه 7 مقاله از مجموعه مقالات اشتراکی سایت آموزش در موضوع روش‌های خاص میکروسکوپ‌های پروبی روبشی SPM (بخش اول) هستند که تنها از طریق اشتراک در دسترس خواهند بود.
این مسابقه ویژه مشترکین سایت بوده و تمامی مخاطبینی که وضعیت اشتراک آن‌ها در تاریخ آزمون فعال باشد، می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

 

قابل ذکر است با خرید اشتراک علاوه بر دسترسی به منابع مسابقه، می‌توانید به فایل‌های دانلود جدید اعم از اینفوگرافیک‌ها، ویدیوهای آموزشی و ... دسترسی پیدا کنید.

در این مسابقه سؤالات از 7 مقاله فارسی مرتبط با موضوع روش‌های خاص میکروسکوپ‌های پروبی روبشی SPM (بخش اول) طرح شده است. در ادامه منابع مسابقه اعلام شده است:

 


آزمون آنلاین مسابقه در روز پنج‌شنبه مورخ 3 آذرماه در سایت آموزش فناوری نانو برگزار خواهد شد. شرکت‌کنندگان از 8 صبح الی 20 شب برای شرکت در آزمون فرصت خواهند داشت. این آزمون به صورت تستی بوده و حاوی 30 سؤال از منابع اعلام شده است.

 به 4 نفر برتر در این مسابقه که بالاترین امتیاز را کسب کنند، جوایزی اهدا خواهد شد؛ یک برگزیده از بین کاربرانی خواهد بود که در مسابقات مقاله‌خوانی ماه‌های گذشته جز برترین‌ها بوده‌اند و سه نفر برتر دیگر، برگزیدگان مسابقه هستند که در مسابقات قبلی جز برترین‌های مسابقه نبوده‌اند. این جوایز به شرح زیر است:

 

 
در صورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09104712036 تماس گرفته یا به تلگرام همین شماره پیام دهید.
ارسال نظر

 
تعداد نظرات : ۱

 • محمدزاده

  ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  سلام وقتتون بخیر باشه خسته نباشید ببخشید من اشتراک یکساله سایت رو خریداری کردم. الان برای ثبت نام در مسابقه ملی من جداگانه در مسابقه ثبت نام کنم یا به دلیل اشتراک یکساله، ثبت نام برام فعال میشه؟ برای این می پرسم که در بخش اشتراک نوشته بود که با اشتراک یکساله در مسابقه ملی ثبت نام میشه.

  مدیر سیستم

  ۱۴۰۱/۰۸/۱۲
  وقت بخیر
  دسترسی به شما داده شد.