فراخوان دومین سخنرانی نانویی – مرحله اول

فراخوان دومین سخنرانی نانویی – مرحله اول
 
  • تاریخ درج ۱۴۰۱/۰۲/۰۶
  • تعداد بازدید 9,547
 
موضوع

رویدادهای آموزشی - ترویجی نانو
 
 
امتیاز کاربران

۵ امتیاز از ۵ (۱ رای)

 
 
 

فراخوان دومین سخنرانی نانویی – مرحله اول

شبکه مدرسان نانو در نظر دارد دومین سخنرانی نانویی را در قالب دو مرحله در بهار و تابستان 1401 برگزار کند.

شبکه مدرسان نانو، در راستای گسترش فضای گفتمان فناوری نانو و ترویج تخصصی آن، برنامه‌ای با عنوان "سخنرانی نانویی" را برگزار می‌کند. هدف از این رویداد، ارائه سخنرانی‌های کوتاه، با رویکردی خلاقانه و جذاب در زمینه فناوری نانو است.
اولین سخنرانی نانویی با حضور مدرسان نانو در قالب دو مرحله در سال 1400 برگزار شد و مرحله نهایی آن در دی ماه 1400 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری اجرا گردید. در این مرحله، 9 سخنران منتخب مرحله اول، به اجرای سخنرانی خود پرداختند و پس از ایراد سخنرانی‌ها و جمع‌بندی نظرات داوران، از سه سخنران برتر تقدیر به عمل آمد.


جهت مشاهده کلیپ‌های اولین سخنرانی نانویی به پیج اینستاگرام بنیاد آموزش نانو (nef.nano.ir) مراجعه کنید.

 

شبکه مدرسان نانو در نظر دارد دومین سخنرانی نانویی را در قالب دو مرحله در بهار و تابستان 1401 برگزار کند. در مرحله اول علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند با ارسال یک ویدئو از سخنرانی خود با شرایط زیر وارد رقابت شوند.

- زمان ویدئو ارسالی حدوداً 5 دقیقه
- موضوع سخنرانی آزاد با رویکردی خلاقانه، جذاب و حالت داستان روایی در زمینه فناوری نانو
- کیفیت تصویر و صدا مناسب (ویدیو به صورت افقی باشد)
- تصویر سخنران در ویدئو با زاویه مناسب با امکان مشاهده زبان بدن

هیچ  محدودیتی در رشته، مقطع تحصیلی و شرایط مدرسی برای شرکت در این رویداد وجود ندارد و برای مدرسان نانو جهت حضور در این برنامه امتیاز ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان فرصت دارند تا 31 اردیبهشت ماه سال 1401ویدیوهای خود را ز طریق ایمیل ntn@nano.ir ارسال کنند.

پس از ارزیابی ویدئوهای ارسالی توسط داوران، شرکت‌کنندگانی که حدنصاب امتیاز را کسب کرده باشند به مرحله دوم راه پیدا خواهند کرد.
اطلاعات تکمیلی جهت برگزاری مرحله دوم متعاقباً اعلام خواهد شد.

گفتنی است برگزیدگان اولین سخنرانی نانو امکان شرکت در این رقابت را ندارند ولی برای حضور این عزیزان در رویداد برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل ntn@nano.ir یا تلگرام با شماره‌های 09025555438 و 09104712036 مکاتبه کرده و یا با شماره‌های 09025555438 و 09104712036 تماس حاصل فرمایید.

 
ارسال نظر