دعوت به همکاری از متخصصان فناوری نانو

دعوت به همکاری از متخصصان فناوری نانو
 
  • تاریخ درج ۱۳۹۹/۰۶/۱۶
  • تعداد بازدید 276
 
موضوع

ویژه‌های سایت
 
 
امتیاز کاربران

امتیاز از ۵ (۰ رای)

 
 
 

دعوت به همکاری از متخصصان فناوری نانو


سایت آموزش فناوری نانو از کلیه فارغ‌التحصیلان مقاطع ارشد، دکتری عمومی و دکتری تخصصی و دانشجویان مقاطع دکتری عمومی و تخصصی که در زمینه‌ها و رشته‌های مرتبط با فناوری نانو، تخصص و تجربه فعالیت دارند، برای همکاری در بخش‌های مختلف سایت آموزش دعوت به عمل می‌آورد. علاقه‌مندان می‌توانند رزومه خود را مطابق با فرمت اعلام شده در متن خبر، تکمیل کرده و به ایمیل edu@nano.ir یا آیدی تلگرام EduNanoAdmin@ ارسال کنند.

سایت آموزش فناوری نانو، به عنوان مرجع آموزش تخصصی فناوری نانو به زبان فارسی، از فعالان و متخصصان دانشگاهی در زمینه فناوری نانو، برای تکمیل محتوای آموزشی خود دعوت به همکاری می‌کند. با توجه به گسترده بودن علم و فناوری نانو و همچنین تعداد زیاد متخصصین فعال در این حوزه، سایت آموزش فناوری نانو در نظر دارد در بخش‌های مختلفی نظیر مقالات آموزشی، دوره‌های آموزشی آنلاین، دوره‌های آموزشی غیرحضوری، فایل‌های چندرسانه‌ای، تهیه گزارش‌های آماری و ... محتوای آموزشی خود را تکمیل و به‌روز کند. در این راستا کلیه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع دکتری عمومی و دکتری تخصصی و همچنین فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌های مختلف مهندسی، پزشکی و علوم پایه مرتبط با فناوری نانو می‌توانند در صورت تمایل در این طرح مشارکت کنند.

با توجه به شرایط مطرح شده، علاقه‌مندان می‌توانند فایل فرمت رزومه زیر را دریافت کرده و پس از تکمیل، آن را به هر دو فرمت word و pdf به آدرس ایمیل edu@nano.ir یا آیدی تلگرام EduNanoAdmin@ ارسال کنند.


*** گفتنی است ارسال رزومه به منزله تأیید فعالیت و همکاری نیست؛ رزومه‌ها پس از دریافت و متناسب با بخش موردنظر و تخصص افراد در زمینه همکاری، بررسی خواهند شد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر یا سؤال با شماره 02166515433 تماس گرفته یا با ایمیل edu@nano.ir و آیدی تلگرام @EduNanoAdmin مکاتبه فرمایید.

ارسال نظر