بستر جدید سایت آموزش فناوری نانو رونمایی شد

بستر جدید سایت آموزش فناوری نانو رونمایی شد
 
  • تاریخ درج ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
  • تعداد بازدید 385
 
موضوع

ویژه‌های سایت
 
 
امتیاز کاربران

۴ امتیاز از ۵ (۲ رای)

 
 
 

بستر جدید سایت آموزش فناوری نانو رونمایی شد

بستر جدید سایت آموزش فناوری نانو از تاریخ 1 بهمن ماه به صورت رسمی در دسترس علاقه‌مندان علم و فناوری نانو قرار گرفته است. یکپارچه شدن بستر دوره‌های آموزشی غیرحضوری با بستر سایت آموزش از جمله تغییرات ویژه در بستر جدید است. گفتنی است علاقه‌مندان جهت استفاده از محتواهای آموزشی سایت می‌توانند در بستر جدید سایت آموزش فناوری نانو عضو شوند. همچنین محتواهای جدید سایت اعم از مقالات، فایل‌های قابل دانلود و ... تنها از طریق بستر جدید در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

سایت آموزش فناوری نانو از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است و تاکنون سه مرحله توسعه را پشت سر گذاشته است. مرحله اول توسعه سایت، ارائه محتوای آموزشی در قالب مقالات آموزشی در زمینه‌های مختلف مرتبط با علم و فناوری نانو بود. در مرحله دوم، علاوه بر توسعه و سطح‌بندی مقالات آموزشی، آزمون‌های مختلف، فایل‌های چندرسانه‌ای و نرم‌افزارهای مختلف آموزشی نیز در سایت ارائه شد. در فاز سوم توسعه که از سال 1395 شروع شده است، علاوه بر توسعه محتواهای آموزشی قبلی، دوره‌های آموزشی مختلف به صورت آنلاین، ضبط شده و حضوری در سایت ارائه شد و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت. هر یک از فازهای مختلف، علاوه بر توسعه محتوایی، تغییرات ظاهری و فنی در سایت را نیز به همراه داشت و در هر مرحله تلاش شد سطح کاربرپسندی و قابلیت‌های فنی سایت ارتقا یابد و محتواهای ارائه شده به شکل مناسب‌تری در اختیار کاربران قرار بگیرد. در ادامه این توسعه در فاز سوم، بستر جدید سایت آموزش فناوری نانو از ابتدای بهمن ۱۳۹۹ به صورت رسمی در اختیار علاقه‌مندان علم و فناوری نانو قرار می‌گیرد؛ این پلتفرم از آدرس زیر در دسترس است:
 


در این پلتفرم جدید، قابلیت‌های جدید و ویژه‌ای در نظر گرفته شده است که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

- یکپارچه شدن بستر ارائه دوره‌های آموزشی غیرحضوری با بستر سایت آموزش فناوری نانو

- دسترسی به همه دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت در هر زمان دلخواه

- دسترسی دائمی به دوره‌های آموزشی خریداری شده در صفحه شخصی

- بهبود بستر برگزاری دوره‌های آموزشی غیرحضوری و ایجاد فرآیند آموزشی در دوره‌ها

- رفع محدودیت زمان شرکت در آزمون پایان دوره‌های غیرحضوری

- بهینه‌سازی ساختار عضویت و پنل کاربری

- بهبود ساختار کیف پول و تسهیل فرآیند تراکنش‌های مالی

- بهبود بستر آزمون و امکان برگزاری آزمون‌های متنوع

- بهبود دسته‌بندی و نمایش محتوای مقالات و دانلودها

گفتنی است در حال حاضر محتوای بخش مقالات و بخش دانلود سایت فعلی به صورت کامل در پلتفرم جدید قرار گرفته است و محتواهای جدید اعم از مقالات جدید و بخش‌های متنوع اضافه شده در بخش دانلود تنها از طریق بستر جدید سایت آموزش در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
دوره‌های آموزشی غیرحضوری جدید سایت آموزش نیز در پلتفرم جدید برگزار می‌شود و به مرور دوره‌های برگزار شده قبلی نیز به پلتفرم جدید منتقل خواهند شد.
همچنین برنامه‌های توسعه محتوایی و فنی متنوع و جدیدی در آینده نزدیک بر روی بستر جدید سایت آموزش ارائه خواهد شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است که سایت فعلی بعد از مدتی به صورت کامل به پلتفرم جدید منتقل خواهد شد؛ از آنجایی که در بستر جدید سایت آموزش امکان استفاده از محتوای سایت در بخش‌های مختلف، تنها برای اعضای سایت مقدور است، به علاقه‌مندان پیشنهاد می‌شود با عضویت در بستر جدید سایت آموزش، از امکانات موجود در این سایت و جدیدترین بخش‌های اضافه شده به سایت استفاده کنند؛ همچنین با عضویت در سایت جدید، 5000 تومان اعتبار هدیه به کاربران تعلق خواهد گرفت.

 


در صورت وجود هرگونه سؤال، پیشنهاد یا انتقاد با شماره 09104712036 تماس گرفته یا با تلگرام همین شماره و ایمیل edu@nano.ir مکاتبه فرمایید.
 
ارسال نظر