اعلام اسامی برگزیدگان اولیه پنجمین دوره نانواستارت‌آپ

اعلام اسامی برگزیدگان اولیه پنجمین دوره نانواستارت‌آپ
 
  • تاریخ درج ۱۴۰۰/۱۰/۲۰
  • تعداد بازدید 916
 
موضوع

رویدادهای آموزشی - ترویجی نانو
 
 
امتیاز کاربران

۵ امتیاز از ۵ (۱ رای)

 
 
 

اعلام اسامی برگزیدگان اولیه پنجمین دوره نانواستارت‌آپ

پس از برگزاری آزمون‌های ورودی نانواستارت‌آپ و اتمام مهلت ارسال فرم‌های معرفی ایده و نمونه اولیه آزمایشگاهی، رتبه‌بندی اولیه پنجمین دوره نانواستارت‌آپ در دو بخش کارشناسی و تحصیلات تکمیلی منتشر و از متن خبر قابل مشاهده می‌باشد.

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو طی سالیان متمادی اقدام به حمایت از محققان و پژوهشگران حوزه فناوری نانو در مسیر توسعه این فناوری و راه‌اندازی کسب‌وکارهای بر پایه فناوری نانو کرده است. برنامه نانواستارت‌آپ یکی از این بسترهای حمایتی است که دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مستعد در حوزه تجاری‌سازی محصولات فناوری نانو را مورد حمایت قرار می‌دهد. پس از برگزاری دهمین مسابقه ملی فناوری نانو، تمام داوطلبانی که در مرحله اول این رقابت حضور داشته‌اند مجاز به شرکت در آزمون‌های ورودی نانواستارت‌آپ نیز شدند. پذیرش متقاضیان در پنجمین دوره از این برنامه صرفا بر اساس قرارگیری در یکی از گروه‌های زیر انجام شد:
  1. دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی
  2. دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی دارای ایده نانویی
  3. دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی دارای نمونه‌ آزمایشگاهی نانویی (یا نمونه بالغ‌تر)
رتبه‌بندی داوطلبان دسته اول و دوم بر اساس نمره‌ی کسب‌شده در مرحله‌ی اول دهمین مسابقه ملی فناوری نانو، آزمون کارآفرینی نانواستارت‌آپ و امتیاز به‌دست‌آمده از مستندات ارسالی داوطلبان انجام گرفت؛ رتبه‌بندی پنجمین دوره از نانواستارت‌آپ در دو بخش کارشناسی و تحصیلات تکمیلی از لینک‌های زیر قابل دریافت می‌باشد.
 


 

 
شایان ذکر است 30 نفر برگزیده مقطع کارشناسی به شرکت در رویداد کارآفرین‌شو دعوت خواهند شد. این رویداد با هدف توانمندسازی داوطلبان مقطع کارشناسی در مسیر انجام پروژه‌های تحقیق و توسعه، کار تیمی و کارآفرینی برگزار خواهدشد.
تمام شرکت‌کنندگان مقطع تحصیلات تکمیلی پذیرفته‌شده‌اند و تمام فرم‌های مربوطه، به منظور تکمیل طرح و ارائه بهتر در جلسه داوری پیشنهاده‌ی پژوهشی که گام بعدی پذیرفته‌شدگان در مقطع تحصیلات تکمیلی است، توسط دبیرخانه نانواستارت‌آپ در حال بررسی و راهبری می‌باشد. 

* در صورت داشتن اعتراض به نتایج، حداکثر تا پایان ساعت اداری روز یکشنبه، 26 دی 1400، امکان ارسال اعتراض و ارائه مستندات به دبیرخانه از راه‌های ارتباطی زیر وجود دارد.
تماس با دبیرخانه:
اینستاگرام:  Instagram.com/NanoStartUp
کانال تلگرام: T.me/nanostartup
شماره تماس: 02166553671
شماره همراه: 09025555492
ایمیل: startup.nano@gmail.com
ارسال نظر