کارآفرینی در زمینه نانو

کارآفرینی در زمینه نانو


کارآفرینی در زمینه نانو
  • تاریخ شروع ۱۴۰۰/۰۶/۱۵
  • زمان دوره ۴:۰۰
  • تعداد شرکت کنندگان ۵۳
کارآفرینی‌ از ابتدای‌ خلقت‌ بشر و همراه‌ با او وجود داشته‌ و مبنایی‌ برای تحول و‌ پیشرفت ‌انسان‌ بوده‌ است‌؛ در عصر جدید، کارآفرینی یکی از راه‌های توسعه و پیشرفت و از مهم‌ترین منابع نوآوری و اشتغال‌زایی به شمار می‌رود. وجود کارآفرینان با ویژگی‌هایی مانند خلاقیت و نوآوری از عواملی است که در کنار کار و سرمایه، به ‌عنوان منبع رشد و توسعه اقتصادی مطرح است. واژه‌ کارآفرینی معادل‌ Entrepreneurship در زبان‌ انگلیسی‌ است‌ و ریشه آن‌ از کلمه فرانسوی Entreprendre به معنای «متعهد شدن» گرفته شده است. دیدگاه‌های مختلفی برای تعریف کارآفرینی وجود دارد اما درک کامل مفهوم و موضوع «کارآفرینی» نیازمند تبیین یک دیدگاه بین‌ رشته‌ای است، چراکه صرفاً از یک نقطه نظر نمی‌توان به برداشت صحیحی از این مفهوم دست یافت. به علت تأثیرات عمیق این پدیده، مطالعات زیادی از چهار دیدگاه اقتصاد، مدیریت، جامعه‌شناسی و روان‌شناسی بر روی این موضوع انجام شده است. از نظر علم‌ اقتصاد، کارآفرین‌ فردی‌ است‌ که‌ با صرف‌ زمان‌ و انرژی‌ لازم‌، منابع‌، نیروی‌ کار، مواد اولیه‌ و سایر دارایی‌ها را به‌گونه‌ای‌ مدیریت می‌کند که‌ ارزش‌ آن‎ها یا محصولات حاصل‌ از آن‌ها نسبت‌ به‌ حالت اولیه‌اش‌ افزایش‌ یابد. آنچه مسلم است این نکته است که در صورت گسترش روحیه کارآفرینی در افراد، بخشی از مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه کاسته شده و کارآفرینان با ایجاد و پرورش کسب و کارهای نوین، گام‌های مهمی را در راستای بهبود و پیشرفت فضای کلی جامعه خواهند پیمود.
 
*** دوره آموزشی غیرحضوری «کار آفرینی در زمینه نانو» با تدریس جناب آقای مهندس امیرحسین خواجه‌پور در سایت آموزش فناوری نانو ارائه شده است. این دوره شامل 4ساعت محتوای آموزشی (ویدیو و آزمون) است و علاقه‌مندان پس از ثبت‌نام، در دوره به محتوای آموزشی دوره دسترسی خواهند داشت.

** آزمون پایان دوره پس از دسترسی به دوره و در صورت پایان مراحل آموزشی بر روی پلتفرم جدید سایت آموزش نانو، به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره بالای 50 درصد شوند، گواهی پایان دوره (در دو فرمت فارسی و انگلیسی) را دریافت می‌کنند.

*** شرکت در آزمون پایان دوره محدودیت زمانی ندارد و گواهی پایان دوره فارسی و انگلیسی، در صورت کسب حدنصاب لازم در آزمون به شرکت‌کنندگان تعلق می‌گیرد.

افرادی که موفق به ثبت‌نام از طریق همین صفحه نشدند، می‌توانند جهت ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند:

 

 
جناب آقای مهندس امیرحسین خواجه پور

*** فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف
*** مدیرعامل شتاب‌دهنده HighTech Startups
*** مدیر کسب و کار برنامه نوپای همگرا
*** مشاور در حوزه توسعه کسب و کارهای نوپا
*** مدرس دوره‌های کسب و کاری

 
- کارآفرینی چیست؟
- کارآفرین کیست؟
- انواع کارآفرینی
- مراحل کارآفرینی
- اکوسیستم استارت‌آپی
- مفاهیم استارت‌آپی
- مسیر رشد یک استارت‌آپ
- سیستم کارآفرینی در ایران
- از کجا شروع کنم؟

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو، در بخش دوره‌های غیرحضوری قرار گرفته است. در ادامه نحوه ثبت‌نام و دسترسی به دوره، مشاهده دوره و شرکت در آزمون پایان دوره آورده شده است.

برای دسترسی به دوره، ترجیحاً از طریق مرورگر فایرفاکس آپدیت شده، ابتدا وارد سایت آموزش شوید و سپس از طریق لینک زیر در سایت ثبت‌نام کنید:

عضویت در سایت


با تکمیل و تأیید فرم ثبت‌نام، ایمیل فعالسازی حساب کاربری برای شما ارسال خواهد شد؛ با تأیید لینک فعالسازی ارسال شده به ایمیل، عضو سایت خواهید شد.
 

پس از تکمیل ثبت‌نام، مجدد به سایت https://nanoeducation.ir مراجعه کنید و با استفاده از اطلاعات ثبت‌نامی خود وارد سایت شوید:

با اولین لاگین در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو، 5000 تومان اعتبار اولیه هدیه به شما تعلق خواهد گرفت. بعد از ورود به سیستم و جهت افزایش موجودی کیف پول خود در سایت، برای ثبت‌نام در دوره آموزشی غیرحضوری مدنظر خود، بر روی گزینه موجودی در کنار نام کاربری خود کلیک کنید:

با کلیک بر روی گزینه موجودی، به صفحه پرداخت سایت منتقل می‌شوید و می‌توانید موجودی کیف پول خود را در سایت افزایش دهید:
 


 

پس از افزایش موجودی و جهت انتخاب دوره مدنظر خود و ثبت‌نام در دوره، به لینک زیر وارد شوید:

دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو

با کلیک بر روی عنوان دوره مدنظر خود، به صفحه دوره منتقل می‌شوید و می‌توانید در دوره ثبت‌نام کنید:


پس از ثبت‌نام، دکمه ورود به کلاس برای شما فعال خواهد شد و می‌توانید به محتوای دوره دسترسی پیدا کنید.


 


 

همچنین با کلیک بر روی نام کاربری خود در سایت آموزش و از بخشرویدادهای من، به دوره ثبت‌نامی خود دسترسی خواهید داشت.

در این صفحه با کلیک بر روی آیکن ورود به کلاس، به صفحه دوره منتقل خواهید شد.

در صفحه دوره، لیست جلسات دوره را در منوی سمت راست مشاهده خواهید کرد. به صورت پیش فرض محتوای سرفصل اول از جلسه اول برای شما نمایش داده می‌شود.


دقت کنید زمانی به محتوای سرفصل‌های بعدی در جلسه اول یا جلسات بعدی دسترسی خواهید داشت که بخش های قبلی را مشاهده کرده و بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید در غیر این صورت سیستم اجازه مشاهده سرفصل‌ها و جلسات بعدی را به شما نمی‌دهد.
 

در صورتی که بر روی دکمه تأیید و ادامه کلیک کرده باشید، آیکن تیک در کنار عنوان سرفصل نمایش داده می‌شود که نشان‌دهنده تکمیل محتوای سرفصل فعلی است. در این حالت سرفصل بعدی به شما نمایش داده خواهد شد.
 

در صورتی که همه سرفصل‌ها را مشاهده کرده باشید و بخواهید دوره را مرور کنید کافی است بر روی عنوان هر جلسه یا سرفصل کلیک کنید. با کلیک بر روی هر سرفصل، محتوای سرفصل را مشاهده خواهید کرد.

پس از اطمینان از تکمیل آموزش خود می‌توانید در آزمون پایان دوره شرکت کنید.

آزمون پایان دوره در صفحه خود دوره و پس از تکمیل مشاهده همه سرفصل‌ها فعال خواهد شد. پس از مشاهده آخرین سرفصل دوره بر روی دکمه تأیید نهایی کلیک کنید.


پس از کلیک بر روی تأیید نهایی، بخش تأیید اطلاعات شخصی و ثبت نهایی و انجام آزمون در انتهای منوی سمت راست قابل مشاهده خواهد بود. در صورت تأیید و تکمیل اطلاعات خود در سایت آموزش و در صورت آمادگی برای شرکت در آزمون، بر روی ثبت نهایی و انجام آزمون کلیک کنید. گفتنی است اطلاعات تأیید شده مستقیماً برای صدور گواهی استفاده می‌شوند؛ بنابراین نیاز است که اطلاعات خود را به صورت دقیق و صحیح وارد کنید.پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی و انجام آزمون، به صفحه آزمون منتقل می‌شوید و می‌توانید یک باربه صورت رایگان در آزمون شرکت کنید.

در حین آزمون از زدن دکمه بازگشت یا بستن صفحه خودداری کنید. پس از پایان پاسخگویی در زمان مجاز آزمون، بر روی ثبت آزمون کلیک کنید.

پس از ثبت موفقیت‌آمیز آزمون، نتیجه آزمون خود را مشاهده خواهید کرد.
 


 

در صورت کسب نمره بالای 50 درصد، گواهی آنلاین شما بلافاصله از طریق سایت قابل مشاهده بوده و گواهی چاپ شده شما یک ماه پس از آزمون صادر و ارسال خواهد شد.

در صورت عدم قبولی در آزمون، امکان آزمون مجدد وجود دارد. در صورت عدم قبولی در اولین آزمون و شرکت مجدد در آزمون پایان دوره، مبلغ 15 هزار تومان از کیف پول شما کسر خواهد شد.

برای مشاهده گواهی آنلاین خود در صورت قبولی، می‌توانید به صفحه رویدادهای من مراجعه کنید و از بخش وضعیت گواهی، گواهی خود را مشاهده کنید.

 همچینین از این صفحه می‌توانید وضعیت ارسال گواهی چاپ شده خود را نیز پیگیری کنید.

در صورت وجود مشکل با شماره 09104712036 تماس حاصل فرمایید یا به تلگرام همین شماره پیام دهید.
 

تصویر نمونه گواهی‌های پایان‌دوره در ادامه قابل مشاهده است:
 

بلیط کارآفرینی در زمینه نانو


# ثبت نام عنوان قیمت - تومان
1 ثبت نام دوره آموزشی غیرحضوری کارآفرینی در زمینه نانو قیمت کل : ۸۷,۰۰۰
بعد از تخفیف سایت : ۶۹,۶۰۰
کد تخفیف ثبت کد تخفیف

سخنرانان کارآفرینی در زمینه نانو